RODO jest unijnym prawem regulującym zasady ochrony danych osobowych, które stosujemy od 25 maja 2018 r. Pełna nazwa RODO: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)

Pragniemy poinformować, że:

Administratorem Pana/Pana danych osobowych jest firma ADVES Jarosław Pietrzak z siedzibą w Dzierżoniów (58-250) przy ul. Orzechowej 5, NIP 8821391951, REGON 891065475.
Kontakt z Administratorem bezpieczeństwa informacji / Inspektorem ochrony danych możliwy jest za pośrednictwem adresu email biuro@adves.pl w temacie proszę wpisać „Dane osobowe”.
Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych przetwarzanych w celu realizacji złożonego zamówienia mogą być inne podmioty współdziałające z Administratorem w świadczeniu przez niego usług na rzecz klientów, w szczególności firmy kurierskie.
Pani/Pana dane osobowe podane w celu realizacji zamówienia będą przetwarzane do momentu odwołania przez Panią/Pana zgody, a w przypadku braku takiego odwołania,
przez okres 7 lat.
Pani/Pana dane osobowe podane w formularzu kontaktowym oraz dane osobowe podane w celu otrzymywania informacji technicznych o produktach oferowanych przez ADVES Jarosław Pietrzak, marketingowych oraz innych informacji handlowych, będą przetwarzane do momentu odwołania przez Panią/Pana zgody.
Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Jeżeli masz więcej pytań - zadzwoń lub napisz do nas