Szafa kartotekowa SZK 302
1285x775x630

PROMOCJA
EXPRESS 72H

Szafa kartotekowa SZK 302

Jesteś zainteresowany produktem?

Stworzymy dla Ciebie specjalną ofertę!

602104463

lub

Napisz do nas
×

    Wymiary 128.5 × 77.5 × 63 cm

    Szafa kartotekowa SZK 302 firmy Malow to wysokiej jakości mebel, wykonany z solidnych i wytrzymałych materiałów. Rodzina szaf SZK niezmiennie cieszy się ogromną popularnością w urzędach, gabinetach lekarskich czy też kancelariach prawnych oraz księgowych. Pozwalają one na funkcjonalne zagospodarowanie przestrzeni, dając miejsce na segregację i przechowywanie dokumentów czy akt.

     

    Szafa SZK 302 to niska szafa kartotekowa, wyposażona w cztery szuflady, które są odpowiednio wyprofilowane do przechowywania akt i kopert. Dodatkowo wewnątrz szuflad znajduje się odpowiednie wyposażenie, które pozwala na zawieszenie dokumentów. Szafa SZK 302 może być rozsądnym uzupełnieniem wyposażenia wnętrza biurowego, dającego łatwy dostęp do przechowywanych dokumentów.

    Korpus szafy SZK 302 wykonany został z blachy stalowej o grubości 0,8-1,5 mm, fronty szuflad z blachy o grubości 1,0 mm, natomiast pozostałe części szuflad z blachy o grubości 0,6 mm. W celu dodatkowej ochrony przed korozją, wieniec dolny wykonany został z blachy ocynkowanej. Szafa zamykana jest zamkiem centralnym, który blokuje wysuw wszystkich szuflad. Szafa posiada cztery szuflady, które zamontowane zostały na prowadnicach kulkowych o płynnym wysuwie. Wnętrze szuflady przystosowane zostało do przechowywania dwóch rzędów teczek zawieszkowych o formacie A4 poziomo. Maksymalne dopuszczalne obciążenie jednej szuflady wynosi 50 kg.