Jesteś zainteresowany produktem?

Stworzymy dla Ciebie specjalną ofertę!

602104463

lub

Napisz do nas
×

  Szafy kartotekowe – sprawdź ofertę Adves.pl

  Prowadząc biuro, sekretariat lub gabinet należy zadbać o dobrą organizację wszystkich dokumentów — do tego celu wykorzystaj szafy kartotekowe. Stos nieuporządkowanych umów, wniosków, formularzy może doprowadzić do niepotrzebnego chaosu i zaginięć. Utrata ważnych dokumentów może nieść za sobą poważne konsekwencje, a czas poświęcony na ich szukanie znacząco obniża efektywność codziennej pracy. Szafy kartotekowe szczególne znaczenie mają przy prowadzeniu ewidencji dokumentów w   urzędach, przedsiębiorstwach,, placówkach naukowych, szkołach, pracowniach architektonicznych oraz szpitalach, przychodniach i gabinetach lekarskich gdzie przechowuje się karty pacjenta. Uporządkowana dokumentacja w szafkach kartotekowych pozwala na odnalezienie potrzebnych dokumentów w bardzo krótkim czasie.  

  Sprawdź ofertę sklepu internetowego Adves.pl i wybierz szafy kartotekowe dla siebie. To niezbędne wyposażenie, które pomoże Ci wygodnie i bezpiecznie przechowywać wszystkie dokumenty, a także znacząco ułatwi i przyśpieszy pracę z nimi.

  Zainteresowały Cię nasze szafy kartotekowe? Skontaktuj się z nami, dzwoniąc pod numer telefonu 602104463 lub napisz, wykorzystując formularz kontaktowy na stronie internetowej. Przedstawimy ci całą ofertę.

  Jakie szafki kartotekowe oferujemy?

  W naszej ofercie znajdują się szafy kartotekowe w 6 rodzajach. Przygotowaliśmy dla Państwa szafki: do teczek zawieszkowych format A4, kartotekowe format A4-A6, do kart osobowych oraz do kopert B5. Szafa na karta osobowe sprawdzi się w miejscach o różnym przeznaczeniu. 

  Szafa na akta osobowe dostępna jest w kilku rozmiarach. Dzięki niej wyposażysz biuro zarządzające zarówno mniejszą oraz większą liczbą dokumentów. Każda szuflada jest pojemna, posiada kilka rzędów i zmieści w swoim wnętrzu wiele niezbędnych akt.

  Szafka na akta osobowe została wykonana z wytrzymałej blachy w grubości od 0,6-2 mm. Następnie została pomalowana farbami proszkowymi, bezpiecznymi dla otoczenia. Każda szuflada przesuwa się po prowadnicach z łożyskami kulkowymi z blokadą zabezpieczającą przed wypadnięciem. Podczas korzystania z szafy, możesz wysunąć jedynie jedną szufladę, dzięki czemu zachowasz dużą stabilność produktu.  Szafa na akta osobowe od Adves.pl to produkt, któremu możesz zaufać.

  Szafka na akta osobowe ma niezwykle istotne zadanie — jest nim ochrona danych znajdujących się w dokumentach. Dlatego przygotowaliśmy szafki zamykane wysokiej jakości zamkiem centralnym – dokumentacja nie przedostanie się w niepowołane ręce. Jeden zamek blokuje wszystkie szuflady szafki kartotekowe. 

  Wytrzymała szafa na karta osobowe

  Akta osobowe potrafią dużo ważyć – szczególnie jeśli przechowywane są w dużych ilościach, w teczkach. Dlatego do ich organizacji niezbędne jest posiadanie wytrzymałych szafek, z szufladami o dodatkowym wzmocnieniu. Niezbędna będzie także blacha o odpowiednim wzmocnieniu – tylko taka będzie w stanie utrzymać większy ciężar.

  Jeśli zależy Ci, by wyposażyć swoje biuro w mocne szafy kartotekowe, wybierz produkty Adves.pl. Zostały stworzone w taki sposób, by po wysunięciu szuflad, mogły one utrzymać znajdujący się wewnątrz ciężar i zachować stabilność. Możesz mieć pewność, że nie przeciążą się, a cała zawartość nie wysypie.

  Wytrzymałość i stabilna konstrukcja są szczególnie istotne w przypadku większych modeli szaf. Nasze największe produkty posiadają nawet 8 przestronnych szuflad mogących zmieścić wiele kartotek. Nawet w przypadku 100% wypełnienia nie ma obawy o nawet najmniejsze przeciążenia oraz utratę stabilności.

  Elegancka szafka na akta osobowe – znajdź ją w Adves.pl

  Szafki kartotekowe muszą być przede wszystkim wytrzymałe i przestronne. Jednak jeśli chcesz wyposażyć nimi biuro lub gabinet, a zależy Ci na miłym dla oka wystroju wnętrza, wybierz eleganckie modele szaf od Adves.pl.

  Wszystkie nasze produkty zostały pomalowane bezpiecznymi farbami proszkowymi w jednolitych kolorach. Brak tutaj jakichkolwiek wzorów lub krzykliwych barw, które mogłyby nie wpisać się w elegancki wystrój przestrzeni o oficjalnym charakterze. Każda szafka na akta osobowe naszej produkcji może być użyta w miejscach, gdzie dominuje biel, szarości i inne klasyczne kolory. Nasz asortyment pomaga stworzyć profesjonalny wizerunek biura lub gabinetu.

  Skontaktuj się z nami, a przedstawimy ci szczegółową ofertę z korzystnymi dla Ciebie cenami. Wystarczy, że zadzwonisz pod numer telefonu 602104463 lub napiszesz poprzez formularz kontaktowy, a dowiesz się wszystkich szczegółów. 

  Zobacz również: