Akcesoria do stołów warsztatowych – sprawdź ofertę Adves.pl

Wyposażyłeś już swoją pracownię w stół warsztatowy? Akcesoria Adves będą jego świetnym uzupełnieniem. W naszej ofercie znajdują się nadstawki umożliwiające montaż dodatkowego wyposażenia – np. uchwytu na wkrętaki, klucze lub małe pojemniki. Posiadamy również nadstawki wraz z pojemnikami, w wersji z kilkoma panelami, nakładkę z blachy ocynkowanej i mocowania. Ale to nie wszystko – chcesz dowiedzieć się, co dokładnie oferujemy w sklepie internetowym Adves? Przejrzyj naszą ofertę i wybierz wyposażenie dobrane dokładnie do Twoich potrzeb.

Akcesoria do stołu warsztatowego – co polecamy do Twojego warsztatu?

W Adves.pl posiadamy wiele praktycznych akcesoriów, które zdecydowanie ułatwią korzystanie ze stołów warsztatowych. Wśród nich znajdują się nakładki z blachy ocynkowanej na blat. Blacha posiada 1.5 mm grubości. Nie została pomalowana, dzięki czemu nie musisz obawiać się o nieestetyczne zdzieranie się farby na skutek pracy. Nakładka ochroni blat i zapewni skuteczną ochronę.

Nasze akcesoria do stołu warsztatowego obejmują także oświetlenie oraz perforowane tablice narzędziowe z  zawieszkami. Stelaż oświetlenia zawierający świetlówki wykonano z profili metalowych z blachy o grubości 1,5 mm. Lampy znacząco ułatwią Ci pracę, szczególnie w warunkach, gdy główne oświetlenie nie jest wystarczające.

Zainteresowały Cię akcesoria do stołu warsztatowego?

Chcesz umieścić nasze akcesoria do stołów warsztatowych w swojej pracowni? Wystarczy, że zadzwonisz do nas pod numer telefonu 602104463 lub skontaktujesz się poprzez formularz kontaktowy. Wszystkie wybrane produkty już wkrótce trafią do Twoich rąk.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat akcesoriów do stołu warsztatowego? Napisz, a chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Zobacz również: