Jesteś zainteresowany produktem?

Stworzymy dla Ciebie specjalną ofertę!

602104463

lub

Napisz do nas
×

  Szafki BHP – sprawdź ofertę Adves.pl

  Szafki BHP przeznaczone są do wyposażenia pomieszczeń socjalnych oraz szatni w obiektach sportowych. Pomieszczą wszystkie przedmioty osobiste oraz odzież. Przechowasz w nich także cenne przedmioty – szafki socjalne zamykane są na wytrzymały zamek, uniemożliwiający ich otwarcie przez niepowołane osoby.

  Sprawdź szafki BHP w Adves.pl – przygotowaliśmy produkty z korzystnymi dla Państwa cenami. Chcesz poznać szczegóły oferty? Skontaktuj się z nami! Zadzwoń pod numer telefonu 602104463 lub napisz, wykorzystując formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej. Produkty już wkrótce znajdą się u Ciebie!

  Jakie szafki socjalne oferujemy?

  Oferujemy szafy w kilku wariantach – od jednodrzwiowych po czterodrzwiowe. Za ich pomocą możesz wyposażyć pomieszczenie socjalne lub szatnię o każdej powierzchni. Wewnątrz szafy znajduje się duża przestrzeń na większe przedmioty osobiste, haczyk do powieszenia ubrań, a także osobna półka na mniejsze przedmioty, które chcemy mieć na widoku. Nasze szafki socjalne to prawdziwe niezbędniki w każdym miejscu pracy, szkole oraz obiekcie sportowym.  Przykładowo – szafa czterodrzwiowa BHP Adves może stać się idealnym miejscem do przechowywania odzieży roboczej, a zakup kilku sztuk pomoże przy urządzaniu każdej szatni.

  Dopasuj szafki socjalne do swoich potrzeb!

  Szafy BHP zostały wykonane z wytrzymałej blachy o grubości maksymalnie 0,8 mm. Dodatkowo zostały wzmocnione metalowym profilem. Posiadają wentylację, która zapobiega tworzeniem się nieprzyjemnego zapachu, a także są zamykane na silne zamki, które skutecznie chronią szafki socjalne przed otworzeniem przez niepowołane osoby.

  Meble socjalne Adves możemy skonfigurować konkretnie do Twoich potrzeb. Na Twoje życzenie do zakupionych przez Ciebie szaf dodamy np. – dodatkowe półki, metalowe haczyki, zamykanie w 3 pkt., klucz serwisowy czy lusterko. Ale to nie wszystko! Napisz do nas, a dowiesz się, w jaki sposób dopasujesz szafki BHP do swoich wymagań. Zachęcamy do zakupów!

  Zobacz również: