Szafki ubraniowe BHP – oferta Adves.pl

W każdym miejscu pracy znajduje się pomieszczenie socjalne, które konieczne musi zostać wyposażone w odpowiedni sprzęt. Niezbędne są przede wszystkim szafki na ubrania oraz przedmioty osobiste pracowników. Szafki socjalne BHP powinny być przede wszystkim przestronne i muszą zawierać haczyki umożliwiające wygodne powieszenie ubrań podczas wymiany ich na odzież roboczą. Dodatkowym atutem jest ich łatwe utrzymanie w czystości wraz z dobrą wentylacją. Dzięki temu sprzęt staje się użyteczny, a panujące w nim warunki higieniczne są optymalne do przechowywania odzieży.

Szukasz wysokiej jakości szafek ubraniowych BHP? Sprawdź ofertę Adves.pl i wybierz nowe wyposażenie do pomieszczenia socjalnego w swojej firmie lub instytucji. Jeśli zainteresowały Cię nasze produkty, skontaktuj się z nami. Przygotujemy dla Ciebie korzystną ofertę z korzystnymi cenami. Zadzwoń pod numer telefonu 602104463 lub napisz poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej.

Gwarantujemy najwyższą jakość szafek ubraniowych BHP i zachęcamy do składania zamówień!

Szafki ubraniowe BHP metalowe – zalety produktów Adves.pl

Oferujemy szafki ubraniowe BHP w wersji 1-4 drzwiowej. Dzięki temu możesz łatwo wyposażyć pomieszczenia socjalne i szatnie zarówno o mniejszym, jak i większym metrażu. Ponadto, ich ilość w łatwy sposób dopasujesz do liczby pracowników. Ilość dostępnych wariantów nie jest ich jedyną zaletą – czym się wyróżniają?

Szafki ubraniowe BHP metalowe zostały wykonane z wytrzymałej blachy, odpornej na intensywne użytkowanie. Grubość blachy w przypadku korpusu wynosi 0,6-0,8 mm, natomiast same drzwi posiadają blachę 0,8 mm z dodatkowym wzmocnieniem. Szafy zostały pomalowane farbą proszkową, która posiada atest higieniczny – produkty są więc w pełni bezpieczne dla użytkowników.

Na wyposażenie szafy składa się wizytownik, wentylacja umieszczona w górnej i dolnej części zapewniająca dobrą cyrkulację powietrza, górna półka na mniejsze przedmioty osobiste oraz haczyk do zawieszenie ubrań. Istnieje możliwość wykonania w konfiguracji wyposażenia, zgodnie z życzeniem klienta. Przed zakupem poinformuj nas o powiększeniu wyposażenia szafki – zadbamy o dodatkowe: półki, metalowy haczyk, stopki poziomujące, lusterko, daszek, podstawę z ławką i wiele więcej.

W przypadku przedmiotów osobistych warto zachować bezpieczeństwo i zadbać o dobór odpowiedniego zamknięcia. Wybierz nasze szafki ubraniowe BHP – oferujemy możliwość ich zamknięcia w 1 lub 3 punktach.

Wybierz szafki ubraniowe BHP i zachowaj porządek w miejscu pracy

Pomieszczenie socjalne lub szatnia są codziennie użytkowane przez dużą liczbę osób, dlatego należy zadbać o ich odpowiednią organizację. Dzięki temu unikniemy zaginięcia przedmiotów osobistych, bałaganu i dezorganizacji. Najlepszym sposobem na utrzymanie porządku jest zakup szafek BHP, za pomocą których każdy pracownik zyska przestrzeń do przechowywania wszystkich swoich ubrań oraz akcesoriów.

Wnętrze szafki również zostało doskonale przystosowane do przechowywania przedmiotów osobistych. Główna komora jest odpowiednio przestronna, by zmieścić w niej wszystkie rzeczy o dużym rozmiarze. W szafce bez trudu zawiesisz nawet długie płaszcze oraz kurtki, a także wiele więcej. Mniejsza półka umieszczona w górnej części szafki pozwala na oddzielenie mniejszych przedmiotów – np. czapki, rękawiczek czy szalika.

Wszystkie szafki ubraniowe BHP metalowe posiadają dołączone 2 kluczyki, ryglujące zamek w 1 lub 3 punktach. Wersja ryglowania w jednym punkcie jest zupełnie wystarczająca, jednak jeśli chcesz zwiększyć bezpieczeństwo szafek, wystarczy, że poinformujesz nas o swoim zamiarze podczas składania zamówienia, a uzupełnimy wyposażenie o zamek 3 punktowy.

Wszystkie montowane  zamki w naszych szafkach są to zamki w systemie klucza serwisowego , który pasuje do wszystkich zamków.

Sprawdź, jakie szafki ubraniowe BHP metalowe przygotowaliśmy w Adves.pl

Oferta szafek BHP została przygotowana z myślą o klientach chcących wyposażyć zarówno większą, jak i mniejszą szatnię. Dodatkowa możliwość konfiguracji wyposażenia szafki pozwala na stworzenie produktu dopasowanego w pełni do swoich wymagań. Interesuje Cię wykonanie indywidualnego projektu? Skontaktuj się z nami, a przygotujemy go dla Ciebie i wkrótce trafi do Twoich rąk.

Zaufaj naszemu doświadczeniu i pasji – wybierz szafki ubraniowe BHP metalowe od Adves.pl

Zobacz również: