Szafy warsztatowe — poznaj produkty Adves.pl 

Praca w warsztacie łączy się użytkowaniem wielu ciężkich urządzeń oraz dużej ilości drobnych elementów – śrub, wkrętów i innych. Wszystkie z nich muszą zostać ułożone w zorganizowany sposób, co znacząco ułatwi późniejszą pracę. Porządek z pewnością przełoży się na efektywność, a wszystkie projekty wykonasz w znacznie szybszym czasie. Do zorganizowania wyposażenia warsztatowego i przechowywania ciężkich sprzętów niezbędne będą wytrzymałe szafki z wieloma półkami. Wypróbuj asortyment sklepu internetowego Adves – oferujemy szafy metalowe warsztatowe, które możesz wykorzystać właśnie w swojej pracowni. Dodatkowo, za ich pomocą wyposażysz szkoły w ramach projektu Laboratoria Przyszłości. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Zainteresowały Cię nasze szafy warsztatowe? Zamów je dzwoniąc pod numer telefonu 602104463 lub pisząc poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej. Realizujemy szybką dostawę, dlatego produkty już wkrótce znajdą się w Twojej pracowni. Przekonaj się, że organizacja warsztatu z szafami Adves.pl to świetna inwestycja.

Szafy narzędziowe warsztatowe — wytrzymałe i odporne na zniszczenia 

Oferujemy szafy warsztatowe wykonane z wytrzymałej blachy o grubości 0,8 mm. Każda z nich posiada dodatkowe wzmocnienie, które odgrywa szczególną rolę podczas przechowywania w szafach ciężkich przedmiotów. W przypadku naszych szaf możemy poszczycić się w pełni polską produkcją – to najwyższej jakości produkt, tworzony na miejscu. Co więcej, szafy metalowe warsztatowe nie są nitowane tylko wszystkie zgrzewane dostarczane w całości gotowe do użycia..

Nasze szafy zostały stworzone do zadań specjalnych. Jeśli posiadasz duże, ciężkie wyposażenie, będą idealnym miejscem do jego organizacji. Łączą w sobie wiele przydatnych elementów, w tym półki i szuflady, na których wyłożysz najczęściej wykorzystywane urządzenia.

Materiał wykonania gwarantuje dużą wytrzymałość szaf. Są odporne nawet na duży ciężar – bez obaw umieść na nich przedmioty o większej wadze, nie spowodują zniszczenia naszych produktów.

Szafy narzędziowe warsztatowe – jakość i estetyka 

W przypadku wyposażenia garażu, warsztatu lub innego typu pracowni liczy się przede wszystkim jego jakość i wytrzymałość – to fakt. Jednak nie należy zapominać o estetyce. Szczególnie jeśli zamierzasz urządzić miejsce, które będzie w przyszłości odwiedzane przez klientów. Aby zrobić na nich dobre wrażenie, zdecyduj się na szafy narzędziowe warsztatowe od Adves. To klasyczny model szaf, który został pozbawiony kolorowych elementów – dzięki temu sprawdzi się w przestrzeni o dowolnej kolorystyce.

Schludny wygląd warsztatu wpływa także na samopoczucie podczas wykonywania naszych obowiązków, nie tylko opinię klientów. Wypróbuj nasze szafy metalowe warsztatowe, a przekonasz się, jak duże znaczenie ma estetyka w swoim miejscu pracy.

Gdzie wykorzystać szafy warsztatowe Adves?

Szafy warsztatowe zostały stworzone z myślą głównie o warsztatach i pracowniach. Nie ma jednak przeszkód, by umieścić je w innych miejscach. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie niezbędna jest duża ilość wolnej przestrzeni do zorganizowania dużej liczby przedmiotów. Gdzie wykorzystać szafy warsztatowe Adves?

Z powodzeniem użyjesz ich w pomieszczeniach socjalnych, gdzie przechowywane są wszystkie artykuły wykorzystywane podczas sprzątania obiektu. W szafach znajdziesz wystarczająco dużo miejsca do wyłożenia środków sanitarnych. Dodatkowo w obiektach użyteczności publicznej znajduje się wiele przedmiotów, z których nie korzysta się na co dzień – je także umieść w szafach warsztatowych.

Nasze szafy warsztatowe używane są także w szkołach. W ich wnętrzu najczęściej trzymany jest sprzęt laboratoryjny, przyrządy matematyczne lub materiały wykorzystywane na zajęciach plastycznych – i wiele więcej. Wszystko to może wiele ważyć, dlatego niezbędne będą wytrzymałe szafy z wysokiej jakości metalu.

Inne miejsce, gdzie z powodzeniem używane są szafy warsztatowe to zaplecza sklepów. Jeśli jesteś właścicielem jednego z nich, możesz zaopatrzyć się w nie właśnie u nas. Na zapleczu przechowywanych jest wiele produktów i sprzętów – do ich organizacji najbardziej przyda się duża, silna szafa.

Nie ma także przeszkód, by szafy metalowe warsztatowe stały się także wyposażeniem biur. Umieść je w dowolnie wybranym przez siebie miejscu – my gwarantujemy ich najwyższą jakość i 100% Twojego zadowolenia!

Jak powstają nasze szafy warsztatowe?

Szafy narzędziowe warsztatowe powstają przy użyciu blachy o grubości 0,8 mm. Podczas produkcji nie korzystamy z nitowania. Każda szafka posiada wzmocnioną konstrukcję, dzięki czemu jest niezwykle stabilna i będzie w stanie wytrzymać duże obciążenie. W szafach zamontowaliśmy drzwi skrzydłowe wysokiej jakości, które nie zacinają się, ani nie skrzypią. Z pewnością będziesz korzystać z nich bez najmniejszych utrudnień. Co więcej, szafa nie będzie podlegać korozji i świetnie zaprezentuje się w Twoim warsztacie lub biurze. Bez obaw możesz umieścić ją w miejscu odwiedzanym przez klientów.

Zainteresowały Cię szafy narzędziowe warsztatowe? Chcesz wiedzieć więcej na temat naszych produktów? Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przedstawimy szczegółową ofertę. Zachęcamy do zakupu!

Zobacz również: