Szafki do szatni – poznaj ofertę Adves.pl

Szafki do szatni to wyposażenie, które jest konieczne w każdym miejscu publicznym, gdzie wymagany jest strój roboczy. Znajdują się w pomieszczeniach socjalnych, przedszkolach, szkołach, a także są niezbędnym wyposażeniem na basenach i siłowniach. Każdy pracownik, uczeń lub osoba korzystająca z obiektów sportowych z pewnością chciałaby móc zmieniać ubranie w schludnym miejscu i przechowywać je w czystych szafkach. Nie chcemy przecież, by nasze rzeczy osobiste pobrudziły się lub pozostały w miejscu, które przez nieestetyczny wygląd nie wzbudza zaufania.

Urządzając szatnię lub pomieszczenie socjalne, wybierz szafki metalowe do szatni o dużej pojemności, posiadające wewnątrz zarówno półki, drążki do wieszania ubrań, a także miejsce do wyłożenia butów lub przedmiotów osobistych o większym rozmiarze. W szkołach i przedszkolach możesz umieścić kolorowe szafki do szatni. Sprawdź ofertę Adves – jeśli zainteresował Cię nasz produkt, zadzwoń pod numer telefonu 602104463 lub skontaktuj się poprzez zamieszczony na stronie internetowej formularz. Przygotujemy dla Ciebie ofertę specjalną. Już wkrótce szafki ubraniowe Adves znajdą się u Ciebie!

Szafki ubraniowe do szafki szkolnej – rozmiary, kolory i wyposażenie szafek

W Adves przygotowaliśmy ofertę, w której znajdują się szafki do szatni szkolnej i przedszkolnej. Myślimy o najmłodszych użytkownikach naszych produktów, dlatego przygotowaliśmy propozycje specjalnie dla nich. Stworzyliśmy wyposażenie przystosowane do niskiego wzrostu dzieci – dzięki temu mogą korzystać z szafek bez żadnych przeszkód. Jakie szafki ubraniowe do szatni oferujemy?

Przygotowaliśmy szafki w kilku rozmiarach wykonanych z blachy o grubości 0,8mm. W naszym sklepie internetowym do nabycia są szafki w wersji od 1-4 komór. Oferujemy wersję standardową, która świetnie sprawdzi się w szkołach i pomieszczeniach socjalnych. Zostały wyposażone w wytrzymałą górną półkę, drążek z dwoma haczykami, wizytownik, a także wentylację w górnej i dolnej części szafy.

Półkę możemy także dostosować do Twoich potrzeb. Na życzenie klienta przygotujemy indywidualny projekt – dodamy półki, przegrodę, metalowy haczyk, stopki poziomujące i wiele innych praktycznych elementów.  

Dlaczego warto kupić szafki przedszkolne Adves?

Drugą część naszej oferty stanowią szafki przedszkolne, dopasowane wielkością do niższych dzieci. Dzięki temu dzieci mogą samodzielnie z nich korzystać, bez potrzeby proszenia o pomoc dorosłych. Dostosowaliśmy także ich wygląd – użyte kolory sprawiają, że szafki przedszkolne są o wiele bardziej przyjazne dzieciom.

Szafki metalowe do szatni w przedszkolu posiadają wystarczającą ilość miejsca, by przechować w nich wszystkie ubrania, książki, przybory, a także zabawki. Posiadają liczne przegródki, dzięki którym dziecko może posegregować wszystkie swoje drobiazgi. Dzięki temu nic nie zgubią i łatwo znajdą nawet drobne elementy.

W każdej szafce znajduje się wydzielona część ubraniowa, w której na drążku i haczyku dziecko zawiesi kurtkę i pozostałe elementy odzieży. Szafki posiadają także wydzieloną przestrzeń na obuwie i do wyłożenia swoich książek i zabawek. To praktyczne wyposażenie, z którego będzie się korzystać niezwykle wygodnie.  

Szafki metalowe do szatni również są dostępne w wersji z kilkoma modułami. Za ich pomocą wyposażysz szatnię o mniejszym i większym metrażu. Wykonane zostały z elementów z wytrzymałej blachy stalowej, które zapewniają stabilność. Dodatkowo zastosowano w nich perforację, która pozwala na cyrkulację powietrza.

Szafki metalowe do szatni – zalety naszych produktów

Żadna szatnia nie może istnieć bez odpowiedniego wyposażenia. Składają się na nie między innymi szafki ubraniowe do szatni oraz wygodne ławki. Wyposażenie powinno być nie tylko wytrzymałe, ale także łatwe w utrzymaniu w czystości oraz całkowicie bezpieczne. W celu zachowania bezpieczeństwa przechowywanych przedmiotów osobistych nasze szafki do szatni szkolnej i przedszkolnej wyposażyliśmy w zamki cylindryczne ryglujące drzwi w jednym punkcie, a także krzywkowe w systemie MASTER KEY.

Nasz asortyment został stworzony z myślą o praktycznym korzystaniu z niego na co dzień. Nie są to szafy, które sprzyjają tworzeniu się nieporządku. Ich wnętrze jest uporządkowane i umożliwia bardzo dobrą segregację. Ponadto, materiał i lakierowanie proszkowe pomaga utrzymać szafki do szatni szkolnej i do przedszkola w całkowitej czystości. Zabrudzenia wystarczy usunąć za pomocą wilgotnej ścierki. Dodatkowa wentylacja  ogranicza tworzenie się nieprzyjemnego zapachu. Zachęcamy do zakupów w Adves.pl. 

Zobacz również: