Szafa szkolna SUM S 330
1500x900x500

Szafa szkolna SUM S 330

Jesteś zainteresowany produktem?

Stworzymy dla Ciebie specjalną ofertę!

602104463

lub

Napisz do nas
×

  Wymiary 150 × 90 × 50 cm

  Szafy dla młodszych uczniów z serii SUM S doskonale sprawdzą się jako wyposażenie szkolnych szatni, ośrodków sportowych oraz innych placówek dla dzieci. Dzięki specjalnie dostosowanym wymiarom, maluchy mogą swobodnie sięgać we wszystkie części szafy. Szafki SUM S to nie tylko możliwość przechowywania przez dzieci odzieży, książek i podręcznych drobiazgów, ale także nauka samodzielności i odpowiedzialności.

  Szafa dla młodszych uczniów SUM S 330 to potrójna, wytrzymała szafa, wykonana z najwyższej jakości materiałów, które zapewniają stabilność oraz sztywność stelaża. Wewnątrz szafa podzielona jest na przedziały oraz wyposażona w wieszaki i haczyki, umożliwiające przechowywanie odzieży. Dodatkowo wszystkie szafy występują w kolorach palety Ral, co pozwala na dobranie kolorystyki zgodnie z wystrojem wnętrza.

   

  Specyfikacja

   

  Szafa dla młodszych uczniów SUM S 330 wykonana została z blachy stalowej, zaś wieniec dolny z blachy ocynkowanej o podwyższonej odporności na korozję. Standardowo szafa umieszczona jest na cokole podwyższającym, wykonanym z blachy o grubości 1,0 mm. Perforacja na drzwiach szafy pozwala na prawidłową cyrkulację powietrza wewnątrz szafy. Drzwi zamykane są za pomocą zamka jednopunktowego cylindrycznego.

  Szafa dla młodszych uczniów SUM S 330 posiada trzy przedziały zamykane na oddzielne zamki. Wewnątrz każdego przedziału wydzielona jest specjalna wysoka część ubraniowa, w której zamontowany został drążek na wieszaki. W części ubraniowej zamontowane zostały także dwa schowki pionowe na książki czy śniadaniówkę. W górnej części znajduje się półka na pozostałe rzeczy osobiste. Po wewnątrznej stronie drzwi przymocowany został dodatkowy haczyk ubraniowy.