Szafa gospodarcza – sprawdź ofertę Adves.pl

Dobra organizacja jest podstawą w każdym pomieszczeniu – także gospodarczym. Przechowujemy w nim wszystkie niezbędniki, które wykorzystujemy na co dzień, przede wszystkim środki czystości, sprzęty służące zachowaniu porządku, czy  odzież pracowniczą. Warto, by szafa gospodarcza była pojemna i posiadała kilka istotnych elementów: półki, drążek na wieszaki oraz przestrzeń do ułożenia sprzętu o większych gabarytach, np. odkurzacza. Sprawdź, jakie szafy gospodarcze przygotowaliśmy dla Ciebie w Adves.pl. Znajdź swój wybrany model, a już wkrótce zorganizujesz swoje pomieszczenie gospodarcze według własnego uznania. Szafa metalowa gospodarcza zostanie dostarczona do Ciebie w ciągu zaledwie kilku dni.

Szafy gospodarcze Adves.pl – co je wyróżnia?

Szafy gospodarcze zostały wyprodukowane z wytrzymałej blachy o grubości 0,6-0,8 mm. Zostały pomalowane farbami proszkowymi. Oprócz standardowych przegródek zostały w nich uwzględnione miejsca przeznaczone do przechowywania mniejszych przedmiotów – oddzielisz je od dużych sprzętów, dzięki czemu nie zgubią się oraz nie zniszczą.

Szafy są zamykane na zamek krzywkowy w systemie MASTER KEY. Możesz być przekonany o bezpieczeństwie umieszczonych w nich przedmiotów.

Ponadto, metalowe szafy gospodarcze są łatwe w utrzymaniu w czystości. Nie posiadają wielu szczelin i można doprowadzić je do porządku w zaledwie kilku minut bez potrzeby korzystania ze specjalistycznych środków czystości. Wybierz szafy gospodarcze polskiej produkcji – w Adves od lat tworzymy asortyment najwyższej jakości, przy użyciu wytrzymałych materiałów. Szafa metalowa gospodarcza jest stabilna a jej półki bez obawy możesz obciążyć dużym ciężarem.

Metalowe szafy gospodarcze i ich bezpieczeństwo – jakie zamki wykorzystujemy?

Z pewnością zależy Ci na bezpieczeństwie przechowywanych przez Ciebie przedmiotów. Szczególnie jeśli szafa gospodarcza znajduje się w miejscu użyteczności publicznej. Aby zadbać o ochronę rzeczy znajdujących się w jej wnętrzu, wykorzystaliśmy kilka rodzajów zamków. Jakie zamki wykorzystaliśmy i w jaki sposób działają, by szafa gospodarcza była bezpieczna?

Zamek baskwilowy sprawdza się w przypadku szaf 2-drzwiowych. Pozwalają na jednoczesne zamknięcie górnej i dolnej części mebla. Zdecydowanie zwiększają bezpieczeństwo przechowywanych artykułów.

Zamek cylindryczny także rygluje szafę w dwóch punktach. Otworzenie jej przez niepowołane osoby będzie zatem sporym wyzwaniem.

Metalowe szafy gospodarcze z zamkiem krzywkowym to świetnie zabezpieczone obiekty. Zamek krzywkowy jest niezwykle wszechstronny i sprawdza się do szaf w wielu rodzajach – od metalowych, po drewniane.

Zobacz również: