Szafa gospodarcza dwudrzwiowa SMD 82

1800x800x500

Szafa gospodarcza SMD 82

Jesteś zainteresowany produktem?

Stworzymy dla Ciebie specjalną ofertę!

602104463

lub

Napisz do nas
×

  Wymiary 180 × 80 × 50 cm

  Szafa gospodarcza SMD 82 firmy Malow pozwala na funkcjonalne oraz estetyczne wyposażenie pomieszczeń socjalnych. Szafy SMD zaprojektowane są specjalnie z myślą o przechowywaniu środków czystości, sprzętu sprzątającego, a także odzieży roboczej. Ich budowa zapewnia praktyczne uporządkowanie potrzebnych przedmiotów oraz umożliwia łatwy do nich dostęp. Szafy gospodarcze SMD występują w różnych wersjach w zależności od potrzeb użytkownika.

   

  Model SMD 82 to bardzo często wybierana szafa, oferująca zarówno praktyczne półki na mniejsze przedmioty, jak i wysoki przedział przewidziany na mopy, szczotki oraz miotły. Szafa charakteryzuje się solidną stalową konstrukcją, która pozwala na długoletnie użytkowanie szafy oraz stabilność i wytrzymałość. Oprócz wysokich własności mechanicznych szafa SMD 82 jest także estetycznie wykończona i występuje w szerokiej palecie kolorów, co ułatwia aranżację wnętrza.

  SPECYFIKACJA

   

  Wieniec dolny oraz górny szafy gospodarczej SMD 82 wykonane zostały z blachy o grubości 1,0 mm, a wieniec dolny, jako element najbardziej narażony na korozję, został dodatkowo ocynkowany. Pozostałe elementy, takie jak drzwi i półki, wykonane zostały z blachy o grubości 0,8 mm. W tylnej części szafy wykonane zostały otwory wentylacyjne, dzięki czemu zapewniona jest prawidłowa cyrkulacja powietrza w szafie. Wewnątrz szafy znajdują się dwa segmenty – lewy, z wydzielonymi czterema półkami oraz prawy wysoki. Ponadto brak ścianki rozdzielającej u dołu umożliwia przechowywanie w szafie wiadra czy misek. Szafa zamykana jest drzwiami skrzydłowymi z zamkiem cylindrycznym o podwójnym ryglowaniu(u dołu oraz u góry).