Jesteś zainteresowany produktem?

Stworzymy dla Ciebie specjalną ofertę!

602104463

lub

Napisz do nas
×

  Stół warsztatowy z drewnianym blatem

  Wygodne i dobrze zorganizowane miejsce pracy pozwala osiągnąć najlepsze rezultaty – to zasada sprawdzająca się głównie w warsztatach. Wszystkie akcesoria i drobne elementy, powinny być posegregowane i zorganizowane. To samo tyczy się sprzętów wykorzystywanych do majsterkowania – śrubokrętów, czy elektronarzędzi. Aby uczynić swoją pracę bardziej efektywną, wybierz stół warsztatowy od Adves.pl. Oferujemy stoły warsztatowe z 2 lub 3 modułami, a także akcesoria dostosowane specjalnie do naszych produktów – między innymi nadstawki, panele lub szafki. Sprawdź, co dokładnie przygotowaliśmy i spraw, że Twoje miejsce pracy stanie się uporządkowane i praktyczne.

  Stoły warsztatowe od Adves.pl – poznaj ich zalety

  Każdy oferowany przez nas stół warsztatowy został dostosowany do rozmaitych potrzeb klientów. Przygotowaliśmy modele stołów wyposażone w półki ułatwiające dostęp do przechowywanych akcesoriów. Istnieje także możliwość nabycia wersji otwartej, bez szuflad i półek, która świetnie sprawdzi się, gdy masz zamiar zorganizować sprzęty o większych gabarytach. Na tego typu stole zamontujesz bezpiecznie imadło czy szlifierkę – wszystko zależy od Ciebie i sposobu Twojej pracy.

  Klienci chcący ograniczyć widok swoich narzędzi i zachować znacznie większy porządek, mogą zdecydować się na wersję z szafkami i szufladami zamykanymi. Przygotowaliśmy stoły z pojemnymi szufladami, a także półkami na duże przedmioty. A może szukasz rozwiązania łączącego otwarte szuflady i półki z zamknięciem? Również zadbaliśmy o ofertę dla Ciebie! To 2 lub 3-modułowy stół warsztatowy w wyjątkowo praktycznej odsłonie. Wypróbuj go  w swoim warsztacie.

  Stół warsztatowy metalowy z drewnianym blatem

  Interesuje Cię stół warsztatowy, jednak obawiasz się, że konstrukcja szybko zniszczy się w warunkach warsztatu, gdzie często panuje brud i łatwo dochodzi do zarysowań? Mamy na to rozwiązanie – sprawdź nasze stoły warsztatowe metalowe z drewnianym blatem. Profile wykonane z metalu są łatwe w utrzymaniu w czystości, dzięki czemu możesz dotykać je i przemieszczać stół brudnymi rękami – często mają styczność np. ze smarem, który jest trudny do usunięcia z drewna.

  Nasze stoły warsztatowe do garażu, warsztatu czy laboratorium są stabilne i wytrzymałe. Wykonano je z profili stalowych o grubości 2 mm. Blat ze sklejki ma 35 mm grubości. W zależności od upodobań klientów możemy wyposażyć każdy stół warsztatowy w regulowane stopki. Produkt pomalowano farbami proszkowymi, które doskonale chronią konstrukcję stalową stołu przez cały okres użytkowania. Pozostanie on w doskonałej kondycji przez wiele kolejnych lat.

  Jak wybrać stół warsztatowy?

  Kupując stół warsztatowy, zwróć uwagę przede wszystkim na jego rozmiar. Zastanów się, czy w Twoim warsztacie rzeczywiście niezbędny będzie stół warsztatowy z szufladami o dużym rozmiarze. Może okazać się, że mniejszy model także sprawdzi się doskonale.

  Jeżeli zależy Ci na dużej uniwersalności, wybierz stół warsztatowy regulowany. Często wydaje nam się, że potrzebujemy kilku stołów do wykonania różnych prac warsztatowych. Tymczasem w wielu przypadkach to nieprawda – najlepiej zainwestować w jeden stół warsztatowy metalowy z regulacją, by móc ustawić go w optymalnej dla Ciebie pozycji..

  Posiadasz zakład rzemieślniczy lub warsztat? Jeśli tak – z pewnością przydatny będzie dla Ciebie stół warsztatowy regulowany od Adevs.pl. Stoły warsztatowe zostały wyprodukowane w Polsce i od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Wypróbuj je także u siebie!

  Nasze produkty to także częste wyposażenie warsztatów rowerowych i miejsc służących do wykonywania prac projektowych. Gwarantujemy najwyższą jakość naszych produktów i zachęcamy do składania zamówień. Już wkrótce dotrą do Ciebie, byś mógł stworzyć funkcjonalny warsztat skrojony na miarę własnych potrzeb.

  Zobacz również: