Jesteś zainteresowany produktem?

Stworzymy dla Ciebie specjalną ofertę!

602104463

lub

Napisz do nas
×

  Regały magazynowe od Adves.pl – sprawdź naszą ofertę

  Oferujemy wytrzymałe regały magazynowe ułatwiające dostęp do przechowywanych elementów. Służą głównie do przechowywania ciężkich przedmiotów, jednak istnieje możliwość wykorzystania ich także w biurze – doskonale sprawdzą się jako miejsce do zorganizowania wszystkich niezbędnych dokumentów zgromadzonych w kartonach i segregatorach. Optymalnie zagospodarujesz przestrzeń i zgromadzisz w niej wszystkie konieczne do pracy przedmioty. Sprawdź naszą ofertę i wybierz swój nowy regał magazynowy.

  Regały magazynowe półkowe – wypróbuj je także w biurach

  Regały magazynowe półkowe stają się często wyposażeniem warsztatów, archiwów, a także magazynów w których są przechowywane cięższe przedmioty. Spotykane są także w biurach, gdzie szczególnie istotne jest zachowanie jak największego porządku i dobrej organizacji wśród wszystkich dokumentów. Ułatwiają codzienną pracę – w każdej chwili sięgniesz po wybrany segregator, bez marnowania czasu na monotonne poszukiwania.

  Regały magazynowe półkowe zostały wykonane z wytrzymałych materiałów, dzięki czemu są w stanie utrzymać duży ciężar, bez obaw o zniszczenie całej konstrukcji. Materiały użyte do produkcji to wysokiej jakości stal malowana, a także ocynkowana. Duże obciążenie nie stanowi tu więc problemu i na regale zmieścisz swoje wszystkie niezbędniki. To produkty modułowe, co oznacza możliwość dostosowania ich do własnych potrzeb i możliwości. Posiadasz duży magazyn? Z pewnością zainteresuje Cię większy regał magazynowy. Do mniejszych przestrzeni – przykładowo biur, odpowiedni okaże się model o małych wymiarach.

  Regał magazynowy paletowy – jak je wykorzystać?

  Regały magazynowe paletowe to podstawa wyposażenia każdego magazynu intralogistycznego. Zostały przystosowane do przechowywania różnego rodzaju produktów, o większej wadze – palet euro, beczek, płyt, czy palet specjalnych. Większa waga wyłożonych elementów nie stanowi w tym przypadku problemu. Materiały użyte do wykonania regałów są wytrzymałe i będą w stanie utrzymać bardzo duże obciążenia.

  Kupując regały magazynowe paletowe, zwróć uwagę na kilka istotnych parametrów. Przede wszystkim jest to wysokość,długość segmentu, liczba półek i ich rozstawienie, a także maksymalne obciążenie. Jeśli potrzebujesz regału to tzw. zadań specjalnych, który sprawdzi się w przypadku dużych magazynów – skontaktuj się z nami, a dostosujemy projekt do Twoich potrzeb.

  Regały wspornikowe – wytrzymała konstrukcja do ładunków wielkoformatowych

  Ten rodzaj regałów przeznaczony jest do przechowywania ładunków wielkoformatowych o dużym ciężarze. W tym przypadku mamy do czynienia z mniejszymi regałami, do których użytkowania najczęściej nie potrzebujemy dodatkowego sprzętu oraz większymi, wymagającymi korzystania z wózka widłowego. Dzięki nim w logiczny i uporządkowany sposób przechowasz wszystkie towary, co znacząco ułatwi ich późniejsze wykorzystanie. Efektywnie wykorzystasz całą przestrzeń magazynu.

  Standardowo, regały wspornikowe posiadają wysokość nieprzekraczającą 10 m, jednak jeżeli potrzebujesz wyższych modeli, skontaktuj się z nami, a przygotujemy produkt dokładnie do Twoich potrzeb. Istnieje także możliwość wykonania specjalnej zadaszonej konstrukcji nad regałem – wystarczy, że odpowiednio wcześniej poinformujesz nas o chęci jej wykonania.

  Regały na szpule i bębny – poznaj asortyment Adves.pl

  Decydując się na nasz regał magazynowy na szpule i bębny, zapewnisz im niezwykle praktyczny system magazynowania. Na mniejszej powierzchni zgromadzisz dużą ilość bębnów, które następnie możesz wygodnie wykorzystywać. Nasz regał magazynowy przystosowany jest do przedmiotów o dużym ciężarze. Ponadto, wielkość każdego z nich może być dostosowana do potrzeb klienta.

  Wszystkie regały magazynowe charakteryzują się brakiem połączeń spawanych. Wykorzystujemy jedynie wytrzymałe połączenia klinowe.

  Regały półkowe, wspornikowe, paletowe czy na szpule i bębny?

  Szukasz regału dostosowanego do własnych potrzeb? W Adves przygotujemy projekt specjalnie na Twoje życzenie, dostosowany do własnych potrzeb. Rozumiemy, że w przypadku magazynów o wyjątkowo dużych powierzchniach ciężko o wybór odpowiedniego wyposażenia, które mogłoby pomieścić wszystkie posiadane przez Ciebie produkty. Dobra organizacja jest podstawą, dlatego dzięki nam zyskasz regały ułatwiające Ci ułożenie wszystkich elementów w logiczny sposób.

  Oferujemy także montaż regałów w magazynie klienta. Dobierzemy wszystkie parametry, a następnie zamontujemy produkty we wskazanym przez Ciebie miejscu.

  Gwarantujemy najwyższą jakość zarówno naszych produktów, jak i samego montażu. Chcesz wiedzieć więcej o Adves? Skontaktuj się z nami, a z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. 

  Zobacz również: