Szafy kartotekowe metalowe Adves.pl

Przechowywanie dokumentów zawierających wrażliwe dane musi odbywać się w sposób bezpieczny. Utrata akt, legitymacji lub innej istotnej dokumentacji może nieść za sobą poważne konsekwencje. Dlatego warto zaopatrzyć się w szafy umożliwiające przechowywanie ich w sposób uporządkowany, by nie doprowadzić do zagubienia.

Sprawdź ofertę Adves.pl – przygotowaliśmy szafy kartotekowe metalowe przeznaczone do organizacji legitymacji studenckich i nie tylko. W asortymencie naszego sklepu znajdują się także szafy kartotekowe do akt osobowych. To wysokiej jakości wyposażenie, które powinno znaleźć się w każdym dobrze zorganizowanym biurze. Wypróbuj je u siebie i przekonaj się, jak prosta może być organizacja dokumentów.

Szafy kartotekowe do kart osobowych – bezpieczeństwo danych i organizacja

Poznaj szafy kartotekowe do kart osobowych od Adves.pl. Oferujemy pięcioszufladową szafę służącą do przechowywania kart osobowych mieszkańców. Układ przegródek pozwala na ułożenie dwóch rzędów kartotek – w ten sposób w małej przestrzeni zmieści się duża ilość dokumentów. Na uwagę zasługuje tworzywo wykonania szafek. To wysokiej jakości blacha o grubości 0,6 mm-2 mm, która została pomalowana farbami proszkowymi. Możesz mieć pewność, że powłoka lakiernicza nie będzie się zdzierać po dłuższym czasie intensywnego użytkowania. Sposób działania szaf nie pozwala na wypadnięcie szuflad – wszystko dzięki zastosowaniu prowadnic teleskopowych z blokadą.

W przypadku kart osobowych niezwykle liczy się zachowanie bezpieczeństwa. Po każdym użyciu szafki możesz zamknąć  zamkiem centralnym.

Jak wykorzystać szafy kartotekowe metalowe na indeksy studenckie?

Sterta dokumentów, brak dobrej organizacji i bałagan to często spotykany widok w wielu biurach — ma on miejsce także na uczelni. W sekretariatach studenckich przechowywane są dokumenty o wielu wrażliwych danych. Zagubienie indeksów lub legitymacji może oznaczać wiele konsekwencji i stratę cennego czasu, by wyrobić nowe dokumenty. Dobrym rozwiązaniem jest zakup szaf kartotekowych z przegródkami przystosowanymi do przechowywania indeksów.

Nasz produkt posiada 5 szuflad, które w całości można wypełnić dokumentacją. Zgromadzisz w nim wiele indeksów, które później łatwo odszukasz. I w tym przypadku zastosowano wysokiej jakości blachę oraz zamek centralny. Szafa została dodatkowo wyposażona w blokadę, która pozwala wysunąć tylko jedną szufladę. Dzięki temu zachowujemy dużą stabilność.

Aby kupić nasze szafy kartotekowe do kart osobowych lub do indeksów studenckich, zadzwoń do nas lub napisz. Produkty już wkrótce trafią do Twojego biura. Zachęcamy do zakupów!

Zobacz również: