Szafa gospodarcza dwudrzwiowa SMD 80

1800x800x500

Szafa gospodarcza SMD 80

Jesteś zainteresowany produktem?

Stworzymy dla Ciebie specjalną ofertę!

602104463

lub

Napisz do nas
×

  Wymiary 180 × 80 × 50 cm

  Szafa gospodarcza SMD 80 firmy Malow to specjalnie dostosowana, funkcjonalna szafa, sprawdzająca się w pomieszczeniach gospodarczych, socjalnych, pomieszczeniach personelu sprzątającego czy szatniach. Jej konstrukcja została tak przemyślana, aby jak najlepiej pełnić swoją funkcję przechowywania środków czystości, sprzętu sprzątającego czy odzieży roboczej. Odpowiednia ilość półeczek, skrytek oraz przedziałów wysokich pozwala na funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni oraz zapewnia porządek i ład w pomieszczeniu.

   

  Model SMD 80 to szafa gospodarcza, która za drzwiami posiada półki, dzielące szafę na mniejsze przedziały na płyny, ścierki, ręczniki papierowe i inne. Szafa gwarantuje łatwy dostęp do przechowywanych przedmiotów, co ułatwia pracę pracownikom socjalnym oraz służbom sprzątającym. Materiał, z którego wykonana została szafa SMD 80, został dobrany z uwzględnieniem dalszego zastosowania szafy – jest odporny na działanie agresywnego środowiska.

  SPECYFIKACJA

   

  Szafa gospodarcza SMD 80 wyposażona jest w cztery nieprzestawne półki. Wieniec dolny oraz górny szafy SMD 80 wykonane zostały z blachy o grubości 1,0 mm, a wieniec dolny został dodatkowo ocynkowany. Pozostałe elementy szafy wykonano z blachy stalowej o grubości 0,8 mm. W tylnej części szarfy znajdują się otwory wentylacyjne pozwalające na prawidłową cyrkulację powietrza. Szafa zamykana jest przy użyciu zamka cylindrycznego, ryglującego drzwi w dwóch punktach. Drzwi zamontowane są na zawiasach umożliwiających otwarcie ich pod kątem 110 stopni.