Szafa gospodarcza dwudrzwiowa SMD 61

1800x600x500

Szafa gospodarcza SMD 61

Jesteś zainteresowany produktem?

Stworzymy dla Ciebie specjalną ofertę!

602104463

lub

Napisz do nas
×

  Wymiary 180 × 60 × 50 cm

  Szafa gospodarcza SMD 61 firmy Malow należą do serii szaf gospodarczych oferującej różne modele, wyposażone w półki, skrytki oraz przedziały wysokie. Funkcjonalna konstrukcja pozwala na łatwe przechowywanie środków czystości oraz sprzętu sprzątającego, a także gwarantuje łatwy do nich dostęp. Dzięki temu w pomieszczeniach utrzymanie porządku w pomieszczeniach socjalnych i gospodarczych przestaje być problemem.

   

  Model szafy gospodarczej SMD 61 posiada zarówno półki na mniejsze przedmioty, takie jak płyny czy ścierki jak i wysoki przedział ubraniowy, pozwalający na przechowywanie odzieży roboczej. Solidna metalowa konstrukcja i wysoka wytrzymałość to priorytetowe cechy brane pod uwagę podczas projektowania szafy. Szeroka gama kolorów, w jakich występuje szafa SMD 61 pozwala na estetyczną i pomysłową aranżację wnętrza.

  SPECYFIKACJA

   

  Wieniec górny i dolny szafy gospodarczej SMD 61 wykonane są z blachy o grubości 1,0 mm. Ponadto wieniec dolny został ocynkowany w celu dodatkowej ochrony przed korozją. Pozostałe elementy, takie jak drzwi i półki, wykonane zostały z blachy o grubości 0,8 mm. Szafa gospodarcza SMD 61 posiada drzwi skrzydłowe zamykane przy pomocy zamka cylindrycznego, ryglującego je w dwóch punktach.

   

  Wnętrze szafy SMD 61 podzielone jest na dwa segmenty. W segmencie lewym znajdują się cztery półki, zaś w segmencie prawym wydzielona została jedna półka górna oraz wysoki przedział ubraniowy, wyposażony standardowo w drążek ubraniowy oraz haczyki. W tylnej ścianie wykonane zostały otwory wentylacyjne, które zapewniają prawidłową cyrkulację powietrza wewnątrz szafy.