Szafa szkolna SUM S 320
1500x600x500

Szafa szkolna SUM S 320

Jesteś zainteresowany produktem?

Stworzymy dla Ciebie specjalną ofertę!

602104463

lub

Napisz do nas
×

  Wymiary 150 × 60 × 50 cm

  Seria szafek dla młodszych uczniów SUM S to świetny pomysł na aranżację szkolnych szatni w taki sposób, aby zapewnić maluchom łatwy dostęp do wieszaków oraz półek. Szafy SUM S dają większą przestrzeń niż szafy skrytkowe, a dzięki mniejszym wymiarom, uczniowie nie będą mieli problemu z sięgnięciem po ubrania, tak jak byłoby to z klasycznymi szafami ubraniowymi SUM. Jedną z szaf z serii mebli szkolnych dla młodszych uczniów jest model SUM S 320, czyli podwójna szafa ubraniowa, wyposażona w haczyki, półeczki oraz przegródki, aby pozwolić na utrzymanie porządku i łatwy dostęp do ubrań i książek.

   

  Specyfikacja

   

  Szafa dla młodszych uczniów SUM S 320 wykonana została z blachy stalowej najwyższej jakości, a wieniec dolny z blachy ocynkowanej, która charakteryzuje się podwyższoną odpornością korozyjną. W drzwiach szafy wykonane zostały otwory umożliwiające prawidłową cyrkulację powietrza w szafie. Szafa SUM S 320 zamykana jest za pomocą zamka cylindrycznego ryglującego drzwi w jednym punkcie. Szafa standardowo znajduje się na cokole z giętej blachy o grubości 1,0 mm.

  Wewnątrz każdego przedziału szafy znajduje się część ubraniowa wyposażona w drążek z haczykami oraz dwie przegródki na podręczne drobiazgi. W górnej części znajduje się półka na książki. Po wewnątrznej stronie drzwi zamontowany jest dodatkowy haczyk. Szafa dla młodszych uczniów SUM S 320 malowana jest proszkowo na jeden z 15 kolorów palety Ral, co pozwala dopasowanie szafy do wymaganej kolorystyki.