Szafa szkolna SUM S 330 P
1350x900x500

Szafa szkolna SUM S 330 P

Jesteś zainteresowany produktem?

Stworzymy dla Ciebie specjalną ofertę!

602104463

lub

Napisz do nas
×

  Wymiary 135 × 90 × 50 cm

  Szafy dla przedszkolaków to specjalna seria szaf ubraniowych dla najmłodszych o specjalnie dostosowanych wymiarach. Dają one łatwy dostęp do wszystkich części szafy i pozwalają na przechowywanie zarówno ubrań jak i książek oraz podręcznych drobiazgów dzięki wyposażeniu szafy w dodatkowe półeczki i przegródki. Wyposażenie szatni w szafki dla przedszkolaków pozwalają na utrzymanie porządku jak i uczą najmłodszych samodzielności i odpowiedzialności.

   

  Szafa SUM S 330 P to szafa potrójna, dla trójki maluchów. Najwyższej jakości materiały, które wykorzystane zostały przy produkcji, zapewniają stabilność i wytrzymałość konstrukcji. Dodatkową zaletą jest szeroka gama kolorystyczna, w jakiej występuje seria szaf dla przedszkolaków, co umożliwia odpowiednią aranżację wnętrza.

   

   

  SPECYFIKACJA

   

  Szafa SUM S 330 P posiada trzy oddzielnie zamykane przedziały. Wewnątrz każdego przedziału znajduje się wydzielona część ubraniowa, wyposażona w drążek oraz haczyki na odzież, dolna półka na buty oraz górna półka na książki. Ponadto wydzielona została dodatkowa przegródka na podręczne drobiazgi. Po wewnętrznej stronie drzwi zamocowany został haczyk ubraniowy.

   

  Korpus szafy SUM S 330 P wraz z drzwiami oraz pozostałymi elementami wykonany został z solidnej blachy stalowej, zaś wieniec dolny, mający kontakt z podłogą, z blachy ocynkowanej, o podwyższonej odporności korozyjnej. Drzwi szafy posiadają specjalną perforację, która zapewnia prawidłową cyrkulację powietrza wewnątrz szafy. Zamykane są one za pomocą zamka cylindrycznego, ryglującego je w jednym punkcie.