Szafa skrytkowa szkolna SUS 312 W
1400x300x500

Szafa skrytkowa szkolna SUS 312 W

Jesteś zainteresowany produktem?

Stworzymy dla Ciebie specjalną ofertę!

602104463

lub

Napisz do nas
×

  Wymiary 140 × 30 × 50 cm

  Szafa skrytkowa SUS 312 W

   

  Szafy skrytkowe firmy Malow znajdują zastosowanie przede wszystkim w szatniach różnego rodzaju ośrodków sportowych, kultury czy szkołach, a także w pomieszczeniach socjalnych biur oraz przedsiębiorstw. Pozwalają one na wydzielenie rozsądnej przestrzeni na rzeczy prywatne oraz odzież. Model SUS 312 W to szafa skrytkowa jednokolumnowa, z dwoma skrytkami w pionie. Solidna i sztywna konstrukcja szafy wyróżnia ją spośród podobnych produktów dostępnych na rynku, a szeroki wybór kolorystyki pozwala na łatwą aranżację wnętrza. Szafka skrytkowa SUS 312 W może być wyposażona dodatkowo w nóżki, cokół lub podstawę z ławką wysuwaną albo stałą.

   

  Specyfikacja

   

  Szafa skrytkowa SUS 312 W posiada solidną zgrzewaną konstrukcję, która dodatkowo wzmocniona jest profilami zamkniętymi zamontowanymi w ścianach, drzwiach oraz wieńcach (dolnym i środkowym). Stelaż, drzwi oraz pozostałe elementy wykonane zostały z solidnej blachy stalowej o grubości 0,5 mm. Szafa skrytkowa SUS 312 W posiada dwa schowki w pionie, z czego każda zamykana jest przy pomocy oddzielnego zamka cylindrycznego, ryglującego drzwi w jednym punkcie.

  Wewnątrz każdej skrytki znajduje się drążek ubraniowy z dwoma wieszakami, zaś na drzwiach zamontowane zostały samoprzylepne plastikowe wizytowniki. Ponadto, w celu zapewnienia prawidłowej cyrkulacji powietrza w drzwiach wykonana została perforacja o nowoczesnym designie, zastrzeżona znakiem przemysłowym. Aby zapewnić łatwy dostęp do przechowywanych przedmiotów, możliwe jest rozwarcie drzwi pod kątem 110 stopni.