Szafa skrytkowa szkolna SUS 322 W
1400x600x500

Szafa skrytkowa szkolna SUS 322 W

Jesteś zainteresowany produktem?

Stworzymy dla Ciebie specjalną ofertę!

602104463

lub

Napisz do nas
×

  Wymiary 140 × 60 × 50 cm

  Szafa skrytkowa SUS 322 W

   

  Szafy skrytkowe SUS W firmy Malow to rozsądne rozwiązanie w przypadku mniejszych pomieszczeń, gdzie szczególnie liczy się odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni. Skrytki pozwalają na zapewnienie większej ilości przedziałów niż standardowe szafy ubraniowe, przez co zyskują na funkcjonalności oraz uniwersalności. Ponadto szeroka oferta różnych wersji wymiarowych ułatwia dobór odpowiedniego modelu w zależności od potrzeb.

  Szafa skrytkowa SUS 322 W znajduje zastosowanie w szatniach szkolnych, przedszkolnych, basenowych, klubów fitness czy siłowni, a także w pomieszczeniach socjalnych w miejscach pracy. Szafa SUS 322 W zyskuje na funkcjonalności dzięki możliwości zamówienia dodatkowego wyposażenia, takiego jak nóżki, cokoły czy podstawy wysuwane lub stałe, a także dzięki bogatej kolorystyce, w jakiej dostępna jest szafa.

   

  Specyfikacja

   

  Model SUS 322 W to szafa z dwoma skrytkami w pionie rozmieszczonymi w dwóch kolumnach. Każda skrytka zamykana jest przy pomocy oddzielnego zamka ryglującego drzwi w jednym punkcie. Cała konstrukcja szafy wraz z drzwiami i pozostałymi elementami wykonana została z blachy stalowej o grubości 0,5 mm i posiada dodatkowe wzmocnienia w postaci profili zamkniętych, zamontowanych w drzwiach, ścianach oraz wieńcach dolnym i środkowym.

  Skrytki wyposażone zostały w drążki ubraniowe wraz z haczykami, zaś po zewnętrznej stronie drzwi przymocowane zostały samoprzylepne wizytowniki, umożliwiające opisanie skrytek. Ponadto szafa skrytkowa SUS 322 W posiada nowoczesną perforację wykonaną w drzwiach szafy, która pozwala na prawidową wentylację wnętrza szafy. Szafa SUS 322 W malowana jest na kolory palety Ral w technologii proszkowej, która to zapewnia podwyższoną odporność korozyjną blachy.