Szafa aktowa SBM 109

10400x1200x435

Szafa aktowa SBM 109

Jesteś zainteresowany produktem?

Stworzymy dla Ciebie specjalną ofertę!

602104463

lub

Napisz do nas
×

  Wymiary 104 × 120 × 43.5 cm

  Szafa aktowa SBM 109 M firmy Malow pozwala na utrzymanie porządku w dokumentach oraz aktach biurowych. Stanowi ona doskonałe wyposażenie pomieszczeń biurowych w urzędach, archiwach oraz innych instytucjach. Kiedy mamy do czynienia z niewielkimi pomieszczeniami, warto jest wybrać szafę biurową z drzwiami żaluzjowymi, które pozwala na rozsądne zagospodarowanie przestrzeni – aby otworzyć szafę nie jest wymagane dodatkowe miejsce.

   

  Model SBM 109 M to niska szafa, której zarówno bezgłośne i łatwo pracujące drzwi jak i korpus wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów, gwarantując tym samym długą żywotność produktu. Ponadto dzięki atrakcyjnym i eleganckim wersjom kolorystycznym żaluzji możliwe jest łatwe dopasowanie kolorystki do własnych potrzeb, tworząc tym samym ciekawe dopełnienie klasycznych szaf biurowych.

  SPECYFIKACJA

   

  Szafa SBM 109 M należy do serii zmodernizowanych szaf biurowych i wykonana jest w całości z blachy o grubości 0,7 mm. Wewnątrz szafy znajdują się dwie przestawne co 25 mm półki (4 pozycje od środkowego położenia). Maksymalne dopuszczalne obciążenie jednej półki wynosi 40 kg. Wsuwające się w podwójne ściany szafy drzwi żaluzjowe wykonane zostały z listew z tworzywa sztucznego. Dostępne kolory żaluzji: biały, popielaty, kremowy lub czarny. Możliwe jest zamówienie innego koloru żaluzji (srebrnego lub bukowego) za dopłatą. Drzwi zamykane są za pomocą zamka zatrzaskowego z dwoma kluczami.