Szafa aktowa SBM 219

1990x1200x435

Szafa aktowa SBM 219

Jesteś zainteresowany produktem?

Stworzymy dla Ciebie specjalną ofertę!

602104463

lub

Napisz do nas
×

  Wymiary 199 × 120 × 43.5 cm

  Szafa aktowa SBM 219 M doskonale się w pomieszczeniach biurowych o niewielkiej powierzchni, gdzie liczy się każdy cm2. Dzięki chowanym w podwójne ściany drzwiom żaluzjowym otwarcie szafy nie wymaga dodatkowej przestrzeni. Szafa SBM 219 M to maksymalne wykorzystanie przestrzeni, dzięki wydzieleniu wewnątrz szafy dodatkowego przedziału ubraniowego. Pozwala to na przechowywanie nie tylko dokumentów w biurze, ale także odzieży oraz rzeczy osobistych. Takie rozwiązanie jest niezwykle funkcjonalne oraz często wybierane przez właścicieli niewielkich biur. Ponadto szafa SBM 219 M tak jak pozostałe szafy żaluzjowe charakteryzuje się eleganckim wyglądem oraz bogatą kolorystyką żaluzji, co ułatwia aranżację wnętrza.

  SPECYFIKACJA

   

  Szafa SBM 219 M wykonana została w całości z blachy o grubości 0,7 mm. Drzwi żaluzjowe zbudowane zostały z listew z tworzywa sztucznego i występują standardowo w następujących kolorach: czarnym, kremowym oraz popielatym, lub na życzenie klienta – w kolorze srebrnym, białym albo bukowym o strukturze drewnopodobnej. Zamknięcie szafy umożliwia zamek zatrzaskowy z dwoma kluczami w zestawie.

   

  Wewnątrz szafy wydzielone zostały trzy części. W górnej części prawej znajduje się przedział aktowy, wyposażony w trzy przestawne co 25 mm półki, co umożliwia dostosowanie ich wysokości do rozmiaru przechowywanych dokumentów. W części prawej znajduje się przedział ubraniowy, wyposażony w drążek ubraniowy oraz haczyki, natomiast w górnej części wydzielona została dodatkowa półka na jeden rząd segregatorów lub inne dokumenty. Maksymalne obciążenie jednej półki szafy wynosi 40 kg.