Szafa kartotekowa SZK 318/6

1510x610x630

Szafa kartotekowa SZK 318/6

Jesteś zainteresowany produktem?

Stworzymy dla Ciebie specjalną ofertę!

602104463

lub

Napisz do nas
×

  Wymiary 151 × 61 × 63 cm

  Szafa kartotekowa SZK 318/6 doskonale zdaje egzamin w kancelariach prawniczych, biurach rachunkowych, gabinetach lekarskich oraz innych miejscach, gdzie przechowywane są dokumenty oraz akta w dużych ilościach. Szafy z serii SZK pozwalają na uporządkowane przechowywanie oraz łatwą segregację kartotek, a także bezpośredni dostęp. Rodzina szaf, dzięki ogromnej ilości dostępnych wersji wymiarowych oraz kolorystycznych, to uniwersalne rozwiązanie dla każdego wnętrza biurowego, pozwalające na rozsądne wykorzystanie przestrzeni.

   

  Szafa SZK 318/6 to solidna konstrukcja i wytrzymały stelaż, wykonany z najwyższej jakości blachy stalowej. System nośny szuflad umożliwia płynny i lekki wysuw, a także zapewnia wysokie dopuszczalne obciążenie. Ruchome przegrody rozdzielające rzędy w szufladach to dodatkowy atut, przydający się przy segregacji, kiedy mamy do czynienia z dużą ilością dokumentów. Szeroka paleta kolorów, w których występuje szafa SZK 318/6 pozwala na aranżację biura w wybranej kolorystyce.

  SPECYFIKACJA

   

  Szafa SZK 318/6 to sześcioszufladowa szafa kartotekowa, posiadająca dwa przedziały na kartoteki o formacie B5 poziomo wewnątrz każdej szuflady. Możliwe jest umieszczenie dodatkowych ruchomych przegródek typu L, służących do rozdzielania dokumentów. Szuflady zamontowane są na prowadnicach kulkowych o podwójnym wysuwie i posiadają specjalny system zabezpieczający je przed wypadaniem. Maksymalny wymiar przechowywanego dokumentu to 215 x 258 mm. Maksymalne dopuszczalne obciążenie szuflady wynosi 50 kg.

   

  Korpus szafy oraz fronty szuflad SZK 318/6 wykonane zostały z blachy stalowej o grubości 1,0 mm, zaś pozostałe elementy szuflad z blachy o grubości 0,8 mm. W celu dodatkowej ochrony przed korozją, wieniec dolny wykonany został z blachy ocynkowanej. Szafa zamykana jest centralnie, poprzez zamek ryglujący wszystkie szuflady na raz.