Szafa skrytkowa SUS 335
1800x900x500

Szafa SUS 335

Jesteś zainteresowany produktem?

Stworzymy dla Ciebie specjalną ofertę!

602104463

lub

Napisz do nas
×

  Wymiary 180 × 90 × 50 cm

  Szafa ze schowkami SUS 335 W to produkt łączący w sobie wysoką jakość wykonania z funkcjonalnością oraz uniwersalnością. Dzięki zastosowaniu oddzielnych skrytek umożliwia ona przechowywanie odzieży oraz przedmiotów osobistych w pomieszczeniach socjalnych oraz szatniach. Szafa cieszy się dużą popularnością zarówno na zapleczach biur i urzędów jak i szkół, przedszkoli czy ośrodków sportowych. Model SUS 335 W występuje w 16 wersjach kolorystycznych oraz w różnych konfiguracjach – na nóżkach, cokole lub podstawie. Możliwe jest także doposażenie szafy w daszek, który ułatwia utrzymanie czystości.

  SPECYFIKACJA

   

  Szafę ze schowkami SUS 335 W wyposażono w piętnaście oddzielnie zamykanych schowków, rozmieszczonych po pięć schowków w trzech kolumnach. Każdy ze schowków zamykany jest za pomocą zamka cylindrycznego z ryglowaniem w jednym punkcie. Na drzwiach wykonana została nowoczesna perforacja umożliwiająca cyrkulację powietrza, a także umieszczone zostały plastikowe samoprzylepne wizytowniki do opisania przedziałów.

   

  Konstrukcję szafy stanowią zgrzewane profile zamknięte, które wraz z pozostałymi elementami szafy, wykonane zostały z blachy o grubości 0,5 mm. Model SUS 335 W malowany jest przy użyciu farby proszkowej, zapewniającej podwyższone własności antykorozyjne oraz wysoką przyczepność powłoki.