Szafa skrytkowa SUS 415
1800x400x500

Szafa SUS 415

Jesteś zainteresowany produktem?

Stworzymy dla Ciebie specjalną ofertę!

602104463

lub

Napisz do nas
×

  Wymiary 180 × 40 × 50 cm

  Szafa ze schowkami SUS 415 W to model oferujący aż pięć przedziałów przystosowanych do przechowywania odzieży oraz przedmiotów osobistych. Jest to rozwiązanie sprawdzające się w pomieszczeniach socjalnych oraz szatniach szkół, przedszkoli, basenów czy siłowni. Szafy typu SUS wykorzystywane są także na zapleczach biur, urzędów oraz innych miejsc pracy, umożliwiając przechowywanie rzeczy przez pracowników zarówno w czasie pracy jak i po ich upływie.

   

  Szafka sprawdza się przede wszystkim tam, gdzie ważne jest maksymalne wykorzystanie przestrzeni – szczególnie w niewielkich pomieszczeniach. Model SUS 415 W cechuje sztywność oraz stabilność, które zawdzięcza on wysokiej jakości materiałom wykorzystanym w konstrukcji. Atutem szafy jest także możliwość łatwej aranżacji wnętrza, poprzez dopasowanie koloru produktu oraz konfiguracji – na nóżkach, cokole lub podstawie.

  SPECYFIKACJA

   

  Zgrzewana konstrukcja szafy ze schowkami SUS 415 W wykonana została z zamkniętych profili stalowych. Wszystkie elementy szafy stanowi blacha o grubości 0,5 mm malowana proszkowo. Technologia ta zapewnia wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne, a także dobre własności przeciwkorozyjne. Szafa wyposażona została w pięć schowków ustawionych pionowo w jednej kolumnie. Każdy ze schowków posiada plastikowy samoprzylepny wizytownik i zamykany jest przy pomocy zamka cylindrycznego z jednopunktowym ryglowaniem. Na drzwiach schowków wykonana została nowoczesna perforacja, dzięki której możliwy jest prawidłowy przepływ powietrza w szafie.