Szafa skrytkowa SUS 422
1800x800x500

Szafa SUS 422

Jesteś zainteresowany produktem?

Stworzymy dla Ciebie specjalną ofertę!

602104463

lub

Napisz do nas
×

  Wymiary 180 × 80 × 50 cm

  Szafa ze schowkami SUS 422 W firmy Malow to rozsądne rozwiązanie w przypadku mniejszych pomieszczeń, gdzie szczególnie liczy się odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni. Skrytki pozwalają na zapewnienie większej ilości przedziałów niż standardowe szafy ubraniowe. Dzięki temu zyskują one na funkcjonalności oraz uniwersalności. Ponadto szeroka oferta różnych wersji wymiarowych ułatwia dobór odpowiedniego modelu w zależności od potrzeb.

   

  Szafa skrytkowa SUS 422 W znajduje zastosowanie w szatniach szkolnych, przedszkolnych, basenowych, klubów fitness czy siłowni, a także w pomieszczeniach socjalnych w miejscach pracy. Szafa SUS 422 W zyskuje na funkcjonalności dzięki możliwości zamówienia dodatkowego wyposażenia, takiego jak nóżki, cokoły czy podstawy wysuwane lub stałe, a także dzięki bogatej kolorystyce, w jakiej dostępna jest szafa.

  SPECYFIKACJA

   

  Model SUS 422 W to szafa z dwoma skrytkami w pionie rozmieszczonymi w dwóch kolumnach. Każda skrytka zamykana jest przy pomocy oddzielnego zamka ryglującego drzwi w jednym punkcie. Cała konstrukcja szafy wraz z drzwiami i pozostałymi elementami wykonana została z blachy stalowej o grubości 0,5 mm i posiada dodatkowe wzmocnienia w postaci profili zamkniętych, zamontowanych w drzwiach, ścianach oraz wieńcach dolnym i środkowym.

   

  Skrytki wyposażone zostały w drążki ubraniowe wraz z haczykami, zaś po zewnętrznej stronie drzwi przymocowane zostały samoprzylepne wizytowniki, umożliwiające opisanie skrytek. Ponadto szafa SUS 422 W posiada nowoczesną perforację wykonaną w drzwiach szafy. Pozwala to na prawidłową wentylację wnętrza szafy. Szafa SUS 422 W malowana jest na kolory palety Ral w technologii proszkowej, która to zapewnia podwyższoną odporność korozyjną blachy.