Szafa skrytkowa SUS 423
1800x800x500

Szafa SUS 423

Jesteś zainteresowany produktem?

Stworzymy dla Ciebie specjalną ofertę!

602104463

lub

Napisz do nas
×

  Wymiary 180 × 80 × 50 cm

  Szafa ze schowkami SUS 423 W firmy Malow to najwyższej jakości produkt, który pozwala na wydzielenie przestrzeni na rzeczy osobiste zarówno pracowników w miejscach pracy, jak i klientów ośrodków sportowych, kultury. Szafy skrytkowe cieszą się także coraz większą popularnością w szkołach i przedszkolach, gdzie umożliwiają bezpieczne i wygodne przechowywanie książek oraz przyborów szkolnych przez uczniów. Szafy SUS dostępne są w bogatej gamie kolorów palety Ral, dzięki czemu mogą Państwo w łatwy sposób dopasować model do kolorystyki wnętrza.

   

  Szafa ze schowkami SUS 423 W posiada dwie kolumny po trzy skrytki, dzięki czemu oferuje sześć oddzielnych przedziałów na rzeczy osobiste. Wysokiej jakości materiały, z których wykonana została szafa SUS 423 W, zapewniają żywotność i wytrzymałość stelaża, zaś zmodyfikowana wersja konstrukcji wyposażona w dodatkowe wzmocnienia wpływa na sztywność i stabilność szafy. Funkcjonalność i uniwersalność szafa zyskuje dzięki możliwości zamontowania dodatkowego wyposażenia, takiego jak nóżki, cokół czy podstawę z ławką.

  SPECYFIKACJA

   

  Szafa ze schowkami SUS 423 W wykonana została w całości z blachy stalowej o grubości 0,5 mm. Zaawansowana konstrukcja oparta została na profilach zamkniętych, które zastosowano w ścianach, drzwiach oraz wieńcach dolnych i środkowych szafy. Powłoka nakładana jest w technologii malowania proszkowego, co podwyższa odporność korozyjną, a także zapewnia maksymalną przyczepność farby. Szafa SUS 423 W dostępna jest w 15 kolorach z palety Ral.

   

  Szafa oferuje 6 skrytek rozmieszczonych w dwóch kolumnach, z czego każda z nich posiada wewnątrz drążek ubraniowy wraz z haczykami. Po zewnętrznej stronie drzwi przymocowane zostały samoprzylepne wizytowniki, które umożliwiają opisanie przedziałów. Perforacja zastrzeżona znakiem przemysłowym, wykonana na drzwiach szafy pozwala na prawidłową cyrkulację powietrza w szafie. Drzwi szafy SUS 423 W ryglowane są jednopunktowo przy pomocy zamka cylindrycznego.