Szafa skrytkowa szkolna SUS 412 W
1400x400x500

Szafa skrytkowa szkolna SUS 412 W

Jesteś zainteresowany produktem?

Stworzymy dla Ciebie specjalną ofertę!

602104463

lub

Napisz do nas
×

  Wymiary 140 × 40 × 50 cm

  Szafa skrytkowa SUS 412 W

   

  Szafa skrytkowa SUS 412 W znanego i cenionego producenta Malow to podstawowy model, cieszący się od lat niezmienną popularnością. Szafa ta wykorzystywana jest zarówno w szatniach szkolnych, ośrodków sportowych i klubów fitness jak i w pomieszczeniach socjalnych w biurach i przedsiębiorstwach. Pozwala ona na wygodne i bezpieczne przechowywanie odzieży oraz przedmiotów osobistych, oferując optymalną przestrzeń i rozwiązania konstrukcyjne.

  Szafa skrytkowa SUS 412 W, tak jak inne szafy metalowe dostępne w naszej ofercie, doceniana jest w szczególności za wytrzymałość i stabilność konstrukcji, które to odróżniają ją od podobnych produktów dostępnych na rynku. Wysokie walory estetyczne zapewnia precyzyjne nałożona powłoka dostępna w 15 kolorach, a także nowoczesna perforacja, charakteryztyczna dla szaf firmy Malow.

   

  Specyfikacja

   

  Model SUS 412 W to szafa skrytkowa jednokolumnowa z dwoma przedziałami. Jej zgrzewana konstrukcja wykonana została w całości z blachy o grubości 0,5 mm i wzmocniona została dodatkowo profilami zamkniętymi umieszczonymi w drzwiach, ścianach oraz wieńcach dolnym i środkowym. Nowoczesna perforacja o zastrzeżonym znakiem przemysłowym designie zapewnia prawidłową cyrkulację powietrza w szafie.

  Każdy z przedziałów zamykany jest na oddzielny zamek cylindryczny o jednopunktowym ryglowaniu. Wewnątrz przedziałów znajdują się drążki ubraniowe oraz haczyki, zaś po zewnętrznej stronie drzwi umieszczone zostały samoprzylepne wizytowniki, pozwalające na opisanie skrytek. Szafa SUS 412 W malowana jest w technologii proszkowej, która podnosi odporność korozyjną blachy oraz zapewnia wysoką przyczepność powłoki.