REGAŁ UNIWERSALNY RWM

Regał uniwersalny RWM

Jesteś zainteresowany produktem?

Stworzymy dla Ciebie specjalną ofertę!

602104463

lub

Napisz do nas
×

  Regał wtykowy RWm polskiego producenta Metibo to wysokiej jakości produkt, wybierany zarówno przez profesjonalne zakłady i magazyny, jak i przez majsterkowiczów jako wyposażenie przydomowego garażu. Regał występuje w wersji standardowej oraz wzmocnionej, dzięki czemu możliwe jest dostosowanie wersji regału do indywidualnych potrzeb użytkownika. Ponadto modułowa budowa umożliwia stworzenie modelu o odpowiednich wymiarach. Zastosowane wysokiej jakości materiałów stalowych powoduje, że regał wtykowy RWo charakteryzuje się wysoką wytrzymałością oraz możliwością przenoszenia wysokich obciążeń.

  Regał wtykowy RWm to produkt wykonany w całości z blachy stalowej malowanej farbą o atestach PZH. Konstrukcję regału stanowią słupki połączone łącznikami, a w wersji wzmocnionej W także wzmocnieniami krzyżowymi. Standardowo regał posiada 5 półek (możliwe jest zamówienie innej ilości półek) przestawnych co 108 mm. Dopuszczalne obciążenie standardowej półki to 100 kg, półki w wersji wzmocnionej mogą być poddane obciążeniom do 200 kg. Obciążenie całego regału nie może przekraczać 1000 kg (dla regałów wzmocnionych).

  Zajmujemy się projektowaniem regałów oraz doborem odpowiednich parametrów w zależności od Państwa potrzeb. Dodatkowo firma ADVES w swojej ofercie posiada usługę montażu regałów.

   

  WYMIARY

   

  Dostępne są następujące wersje wymiarowe regału (wymiary mogą być zestawiane w dowolne konfiguracje):

   

  wysokość szerokość głębokość
  2000 980 340
  2500 1220 440
  3000 605