Szafa kartotekowa SZK 202

1000x775x633

Szafa kartotekowa SZK 202

Jesteś zainteresowany produktem?

Stworzymy dla Ciebie specjalną ofertę!

602104463

lub

Napisz do nas
×

  Wymiary 100 × 77.5 × 63.3 cm

  Szafa kartotekowa SZK 202 firmy Malow to wysokiej jakości mebel, wykonany z solidnych i wytrzymałych materiałów. Niezmiennie cieszy się ogromną popularnością w urzędach, gabinetach lekarskich czy też kancelariach prawnych oraz księgowych. Pozwala ona na funkcjonalne zagospodarowanie przestrzeni, dając miejsce na segregację i przechowywanie dokumentów czy akt.

   

  Szafa SZK 202 to model niski, wyposażona w trzy szuflady, które są odpowiednio wyprofilowane do przechowywania akt i kopert. Dodatkowo wewnątrz szuflad znajduje się odpowiednie wyposażenie, które pozwala na zawieszenie dokumentów. Szafa SZK 202 może być rozsądnym uzupełnieniem wyposażenia wnętrza biurowego, dającego łatwy dostęp do przechowywanych dokumentów.

  SPECYFIKACJA

   

  Korpus szafy SZK 202 wykonany został z blachy stalowej o grubości 0,8-1,5 mm, fronty szuflad z blachy o grubości 1,0 mm, natomiast pozostałe części szuflad z blachy o grubości 0,6 mm. W celu dodatkowej ochrony przed korozją, wieniec dolny wykonany został z blachy ocynkowanej. Szafa zamykana jest zamkiem centralnym, który blokuje wysuw wszystkich szuflad. Szafa posiada trzy szuflady, które zamontowane zostały na prowadnicach kulkowych o płynnym wysuwie. Wnętrze szuflady przystosowane zostało do przechowywania dwóch rzędów teczek zawieszkowych o formacie A4 poziomo. Maksymalne dopuszczalne obciążenie jednej szuflady wynosi 50 kg.