Szafa aktowa SBM 101

1040x600x435

Szafa aktowa SBM 101

Jesteś zainteresowany produktem?

Stworzymy dla Ciebie specjalną ofertę!

602104463

lub

Napisz do nas
×

  Wymiary 104 × 60 × 43.5 cm

  Szafa aktowa SBM 101 M należy do linii szaf z drzwiami skrzydłowymi. Są to meble cieszące się ogromną popularnością, które znajdują zastosowanie w urzędach, gabinetach oraz innych pomieszczeniach biurowych. Są one wyjątkowo uniwersalne dzięki zróżnicowanym możliwościom wyposażenia ich wnętrza i pozwalają na wszechstronne wykorzystanie. Szafy mogą posiadać przestawne co 25 mm półki, półki wysuwane, szuflady pełne, szuflady ramowe, skarbczyk, a nawet przedział ubraniowy.

   

  Szafa SBM 101 M to niska szafa biurowa jednodrzwiowa, należąca do serii szaf zmodernizowanych SBM M. Jak wszystkie oferowane przez nas szafy biurowe, wykonana jest ona w wysokiej jakości materiałów ze szczególnym uwzględnieniem detali. Szafa SBM 101 M charakteryzuje się trwałością i stabilnością, a także wysoką wartością maksymalnego obciążenia półek.

  SPECYFIKACJA

   

  Szafa SBM 101 M wykonana została w całości z blachy stalowej o grubości 0,7 mm. Drzwi skrzydłowe zamontowane zostały na zawiasach schowanych wewnątrz szafy. Zamykane są za pomocą uchwytu drzwiowego z zamkiem blokującym w dwóch punktach (na dole oraz u góry szafy). Wewnątrz szafy SBM 101 M znajdują się dwie półki przestawne co 25 mm (4 pozycje od środkowego położenia). Maksymalne obciążenie jednej półki wynosi 60 kg.