Szafa aktowo-kartotekowa SKB 3
1990x1000x435

Szafa SKB 3

Jesteś zainteresowany produktem?

Stworzymy dla Ciebie specjalną ofertę!

602104463

lub

Napisz do nas
×

  Wymiary 199 × 100 × 43.5 cm

  Szafa aktowo-kartotekowa SKB 3 firmy Malow to model cieszący się dużą popularnością w urzędach, placówkach medycznych oraz innych instytucjach, gdzie przechowywana jest duża ilość dokumentów. Pozwala ona na utrzymanie porządku i ładu oraz segregację i łatwy dostęp do akt. Szafy SKB to doskonałe połączenie funkcji przechowywania segregatorów pełnionych przez szafę aktową z możliwością szybkiego dostępu do akt i kopert w szufladach typowych dla szaf kartotekowych.

   

  Model SKB 3 to solidnie wykonana szafa, do konstrukcji której wykorzystano najwyższej jakości blachę, gwarantującą stabilność i wytrzymałość. Składa się ona z części górnej – aktowej oraz części dolnej – kartotekowej z dwoma głębokimi szufladami oraz jednej płytkiej.

  SPECYFIKACJA

   

  Korpus szafy, szuflady oraz pozostałe elementy szafy SKB 3 wykonane zostały z blachy stalowej, zaś wieniec dolny z blachy ocynkowanej, co zapewnia podwyższoną ochronę przed korozją. W części aktowej znajdują się dwie przestawne co 25 mm półki, dające przestrzeń na trzy rzędy segregatorów. Część aktowa zamykana jest drzwiami skrzydłowymi z zamontowanym zamkiem kluczowym, który blokuje drzwi w dwóch punktach (na dole oraz u góry).

   

  W dolnej części szafy znajduje się część kartotekowa. W jej skład wchodzą 2 głębokie szuflady przystosowanych na dokumenty o formacie A4 oraz 1 płytka na pozostałe dokumenty o wysokości 218 mm. Szuflady zamontowane są na teleskopowych prowadnicach kulkowych, zapewniających płynność pracy oraz zabezpieczonych przed wypadaniem. Maksymalne dopuszczalne obciążenie jednej szuflady wynosi 40 kg. Część kartotekowa zamykana jest centralnie za pomocą zamka ryglującego.