Szafa aktowo-kartotekowa SKB 1
1990x1000x435

Szafa SKB 1

Jesteś zainteresowany produktem?

Stworzymy dla Ciebie specjalną ofertę!

602104463

lub

Napisz do nas
×

  Wymiary 199 × 100 × 43.5 cm

  Szafa aktowo-kartotekowa SKB 1 to praktyczne i funkcjonalne połączenie zalet szafy aktowej na segregatory z szafą szufladową. Daje one łatwy dostęp do dokumentów, a tym samym pozwala na oszczędność miejsca poprzez zastosowanie jednej szafy zamiast dwóch. Szafy aktowo-kartotekowe są szczególnie doceniane w urzędach oraz ośrodkach medycznych, gdzie przechowywana jest bardzo duża ilość dokumentów, a ważny jest ład i porządek.

   

  Szafa SKB 1 to model aktowo-kartotekowy wykonany z wysokiej jakości blachy, która gwarantuje stabilność konstrukcji oraz długą żywotność mebla. W części górnej znajduje się część aktowa, w której przechowywane mogą być segregatory, zaś w części dolnej zainstalowane zostały szuflady, do przechowywania akt oraz kopert.

  SPECYFIKACJA

   

  Korpus, szuflady oraz pozostałe elementy szafy SKB 1 wykonane została z blachy stalowej, zaś w celu ochrony przed korozją wieniec dolny wykonany został z blachy ocynkowanej. Część aktowa zamykana jest drzwiami skrzydłowymi na zamek kluczowy blokujący drzwi w dwóch punktach. Wewnątrz szafki znajduje się jedna półka, którą można przestawiać co 25 mm, aby dostosować jej wysokość do rozmiaru przechowywanych dokumentów. Ustawiając półkę w środkowym położeniu, uzyskuje się przestrzeń na dwa rzędy segregatorów.

   

  W części kartotekowej szafy SKB 1 znajdują się cztery głębokie szuflady, mieszczące dokumenty o formacie A4. Szuflady zainstalowane są na teleskopowych prowadnicach kulkowych o podwójnym wysuwie z systemem zabezpieczającym przed wypadaniem. Szuflady zamykane są centralnie za pomocą zamka ryglującego. Maksymalny udźwig jednej szuflady wynosi 40 kg.