Szafa aktowo-kartotekowa SKB 2
1990x1000x435

Szafa SKB 2

Jesteś zainteresowany produktem?

Stworzymy dla Ciebie specjalną ofertę!

602104463

lub

Napisz do nas
×

  Wymiary 199 × 100 × 43.5 cm

  Szafa aktowo-kartotekowa SKB 2 to kompromis pomiędzy wysoką szafą z drzwiami skrzydłowymi, a szafą szufladową. Pozwala na rozsądne zagospodarowanie przestrzeni w urzędach, placówkach medycznych oraz innych instytucjach, gdzie przechowywana jest duża ilość dokumentów. Umożliwia ona utrzymanie porządku i ładu oraz segregację i łatwy dostęp do akt. Szafy SKB to doskonałe połączenie funkcji przechowywania segregatorów pełnionych przez szafę aktową z możliwością szybkiego dostępu do akt i kopert w szufladach typowych dla szaf kartotekowych.

   

  Model SKB 2 to solidnie wykonana szafa, do konstrukcji której wykorzystano najwyższej jakości blachę, gwarantującą stabilność i wytrzymałość. Składa się ona z części górnej – aktowej oraz części dolnej – kartotekowej z trzema szufladami o jednakowej głębokości.

  SPECYFIKACJA

   

  Korpus szafy, szuflady oraz pozostałe elementy szafy SKB 2 wykonane zostały z blachy stalowej, zaś wieniec dolny z blachy ocynkowanej, co zapewnia podwyższoną ochronę przed korozją. W części aktowej znajdują się dwie przestawne co 25 mm półki, mieszcząc dwa pełne rzędy segregatorów oraz jedną część niższą na inne przedmioty biurowe. Część aktowa zamykana jest drzwiami skrzydłowymi z zamontowanym zamkiem kluczowym, który blokuje drzwi w dwóch punktach (na dole oraz u góry).

   

  W dolnej części szafy znajduje się trzy głębokie szuflady przystosowane do przechowywania dokumentów o formacie A4. Szuflady zamontowane są na teleskopowych prowadnicach kulkowych, zapewniających płynność pracy oraz zabezpieczonych przed wypadaniem. Maksymalne dopuszczalne obciążenie jednej szuflady wynosi 40 kg. Część kartotekowa zamykana jest centralnie za pomocą zamka ryglującego.