Szafa aktowa SBM 206

1990x1000x435

Szafa aktowa SBM 206

Jesteś zainteresowany produktem?

Stworzymy dla Ciebie specjalną ofertę!

602104463

lub

Napisz do nas
×

  Wymiary 199 × 100 × 43.5 cm

  Szafa aktowa SBM 206 M firmy Malow to model z drzwiami skrzydłowymi stanowiący kompletne wyposażenie pomieszczeń biurowych. Szafy aktowe występują nie tylko w różnych wersjach wymiarowych, ale także w wersjach różniących się od siebie wyposażeniem (posiadających wewnątrz półki przestawne, półki wysuwane, przedział ubraniowy lub skarbczyk). Dzięki swojej uniwersalności szafy będą spełniały swoje funkcje w każdym biurze, kancelarii, gabinecie czy urzędzie.

   

  Szafa SBM 206 M to jeden z modeli serii zmodernizowanych szaf biurowych. Cechuje je wysoka jakość wykonania, a co za tym idzie – wytrzymałość oraz stabilność konstrukcji. Wyposażenie szafy w przedział ubraniowy to doskonałe rozwiązanie w przypadku wyposażania niewielkich powierzchni biurowych, gdzie można przechowywać nie tylko dokumenty, ale także odzież. Gwarantuje to oszczędność miejsca oraz sensowne gospodarowanie przestrzenią.

  SPECYFIKACJA

   

  Szafa SBM 206 M to wysoka szafa dwudrzwiowa, która w całości wykonana została z blachy stalowej o grubości 0,7 mm. Wewnątrz szafy znajdują się dwa przedziały: aktowy oraz ubraniowy. Przedział aktowy wyposażony został w trzy przestawne co 25 mm półki (3 pozycje od środkowego położenia). W przedziale ubraniowym zamontowany został drążek na wieszaki. Ponadto w górnej części szafy wydzielona jest dodatkowa przestrzeń na dokumenty oraz segregatory. Szafa zamykana jest za pomocą zamka zabezpieczającego w dwóch punktach (u góry oraz na dole drzwi).