Szafa aktowa SBM 215

1990x1200x435

Szafa aktowa SBM 215

Jesteś zainteresowany produktem?

Stworzymy dla Ciebie specjalną ofertę!

602104463

lub

Napisz do nas
×

  Wymiary 199 × 120 × 43.5 cm

  Szafa aktowa SBM 215 M należy do najnowszej linii mebli biurowych polskiego producenta Malow. Linia Primo oferuje różnego rodzaju szafy wykonane z blachy o mniejszej grubości, dzięki czemu produkty te są lżejsze, a także tańsze niż ich odpowiedniki w wersji M. Mimo cieńszej blachy, szafa SBM 215 Primo charakteryzuje się wysoką wytrzymałością oraz odpornością na obciążenia, dzięki specjalnie zaprojektowanej konstrukcji.

   

  Prezentowany model, oprócz standardowych półek na segregatory, oferuje także funkcjonalny przedział ubraniowy. To połączenie pozwala na oszczędność przestrzeni w biurze, eliminując konieczność zakupu dwóch oddzielnych szaf. Duże możliwości aranżacyjne pomieszczeń zapewnia szeroka gama kolorystyczna, w jakiej występuje produkt. Dzięki temu możliwe jest łatwe dopasowanie wersji produktu do kolorystyki panującej w pomieszczeniu.

  SPECYFIKACJA

   

  Szafa biurowa SBM 215 M wykonana została z blachy stalowej o grubości 0,7 mm. Szafa zamykana jest przy pomocy drzwi skrzydłowych z chowanymi zawiasami oraz zamontowanym uchwytem drzwiowym. Uchwyt wyposażony został w zamek zabezpieczający, ryglujący drzwi w dwóch punktach. Wewnątrz szafy znajduje się jedna górna półka stała oraz trzy półki przestawne (regulacja co 25 mm). W prawej części szafy wydzielony został przedział ubraniowy z drążkiem na wieszaki. Szafa malowana jest w technologii proszkowej, gwarantującej dobre przyleganie powłoki.