Szafa aktowa SBM 217

1990x1200x435

Szafa aktowa SBM 217

Jesteś zainteresowany produktem?

Stworzymy dla Ciebie specjalną ofertę!

602104463

lub

Napisz do nas
×

  Wymiary 199 × 120 × 43.5 cm

  Szafa aktowa SBM 217 M należy do serii mebli biurowych, które pozwalają na utrzymanie porządku w przechowywanych dokumentach oraz aktach. Stanowią one doskonałe wyposażenie biur, archiwów, urzędów oraz innych instytucji. Mając do czynienia z niewielkimi pomieszczeniami warto jest wybrać szafę biurową z drzwiami żaluzjowymi, które pozwala na rozsądne zagospodarowanie przestrzeni – aby otworzyć szafę nie jest wymagane dodatkowe miejsce.

   

  Model SBM 217 M to wysoka szafa, której zarówno bezgłośne i łatwo pracujące drzwi jak i korpus wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów. Gwarantuje to tym samym długą żywotność produktu, a także wytrzymałość i stabilność. Ponadto dzięki atrakcyjnym i eleganckim wersjom kolorystycznym żaluzji możliwe jest łatwe dopasowanie kolorystki do własnych potrzeb, tworząc tym samym ciekawe dopełnienie klasycznych szaf biurowych.

  SPECYFIKACJA

   

  Szafa SBM 217 M należy do serii zmodernizowanych szaf biurowych i wykonana jest w całości z blachy o grubości 0,7 mm. Wewnątrz szafy znajdują się cztery przestawne co 25 mm półki (3 pozycje od środkowego położenia). Maksymalne dopuszczalne obciążenie jednej półki wynosi 40 kg. Wsuwające się w podwójne ściany szafy drzwi wykonane zostały z listew z tworzywa sztucznego w kolorze białym, popielatym, kremowym lub czarnym. Możliwe jest zamówienie innego koloru żaluzji (srebrnego lub bukowego) za dopłatą. Drzwi zamykane są za pomocą zamka zatrzaskowego z dwoma kluczami.