Szafa kartotekowa SZK 304/4

1060x545x633

Szafa kartotekowa SZK 304/4

Jesteś zainteresowany produktem?

Stworzymy dla Ciebie specjalną ofertę!

602104463

lub

Napisz do nas
×

  Wymiary 106 × 54.5 × 63.3 cm

  Szafa kartotekowa SZK 304/4 pozwala przechowywać dokumenty, takie jak akta, koperty czy kartoteki. Dzięki specjalnie wyprofilowanym szufladom z etykietami łatwa jest segregacja i zachowanie porządku, a także możliwy szybki dostęp do dokumentów. Z szaf kartotekowych SZK firmy Malow korzystają szczególnie chętnie kancelarie prawnicze, księgowe, gabinety lekarskie oraz urzędy, czyli miejsca, gdzie konieczne jest przechowywanie dużej ilości dokumentów.

   

  Szafa SZK 304/4 to solidna metalowa szafa biurowa, wykonana z najwyższej jakości blachy stalowej, zapewniającej stabilność i wytrzymałość konstrukcji. System prowadnic zapewnia lekkość i płynność pracy szuflad, a dodatkowe przegródki umożliwiają przechowywanie dwóch rzędów kartotek o mniejszym rozmiarze. Ponadto szafa występuje w szerokiej palecie kolorów, dzięki czemu pozwala na ciekawą aranżację wnętrza biurowego.

  SPECYFIKACJA

   

  Szafa SZK 304/4 to szafa czteroszufladowa, gdzie każda szuflada podzielona jest na dwa przedziały dokumentów. Maksymalny wymiar przechowywanych dokumentów to 215 x 225 mm. Korpus szafy wyprodukowany został z blachy stalowej o grubości 0,8-1,5 mm, zaś wieniec dolny szafy z blachy ocynkowanej, zapewniającej dodatkową ochronę przed korozją. Fronty szuflad wykonane zostały z blachy o grubości 1,0 mm, a pozostałe elementy z blachy o grubości 0,6 mm.

   

  Szuflady szafy SZK 304/4 zamontowane są na teleskopowych prowadnicach kulkowych o podwójnym wysuwie, które dodatkowo wyposażone zostały w system zabezpieczający przed wypadaniem. Ponadto możliwe jest wysunięcie jedynie jednej szuflady w tym samym czasie, co zabezpiecza szafę przed przeważeniem. Szuflady ryglowane są przy pomocy zamka centralnego, zamykającego wszystkie szuflady na raz. Maksymalne dopuszczalne obciążenie szuflady wynosi 50 kg.