Szafa kartotekowa SZK 304

1285x545x633

Szafa kartotekowa SZK 304

Jesteś zainteresowany produktem?

Stworzymy dla Ciebie specjalną ofertę!

602104463

lub

Napisz do nas
×

  Wymiary 128.5 × 54.5 × 63.3 cm

  Szafa kartotekowa SZK 304 pozwala przechowywać dokumenty, takie jak akta, koperty czy kartoteki. Dzięki specjalnie wyprofilowanym szufladom z etykietami łatwa jest segregacja i zachowanie porządku, a także możliwy szybki dostęp do dokumentów. Z szaf kartotekowych SZK firmy Malow korzystają szczególnie chętnie kancelarie prawnicze, księgowe, gabinety lekarskie oraz urzędy, czyli miejsca, gdzie konieczne jest przechowywanie dużej ilości dokumentów.

   

  Szafa SZK 304 to solidna metalowa szafa biurowa, wykonana z najwyższej jakości blachy stalowej, zapewniającej stabilność i wytrzymałość konstrukcji. System prowadnic zapewnia lekkość i płynność pracy szuflad, a dodatkowe przegródki umożliwiają przechowywanie dwóch rzędów kartotek o mniejszym rozmiarze. Ponadto szafa występuje w szerokiej palecie kolorów, dzięki czemu pozwala na ciekawą aranżację wnętrza biurowego.

  SPECYFIKACJA

   

  Szafa SZK 304 to wysoka szafa pięcioszufladowa, gdzie każda szuflada podzielona jest na dwa przedziały dokumentów. Maksymalny wymiar przechowywanych dokumentów to 215 x 225 mm. Korpus szafy wyprodukowany został z blachy stalowej o grubości 0,8-1,5 mm, zaś wieniec dolny szafy z blachy ocynkowanej, zapewniającej dodatkową ochronę przed korozją. Fronty szuflad wykonane zostały z blachy o grubości 1,0 mm, a pozostałe elementy z blachy o grubości 0,6 mm.

   

  Szuflady szafy SZK 304 zamontowane są na teleskopowych prowadnicach kulkowych o podwójnym wysuwie, które dodatkowo wyposażone zostały w system zabezpieczający przed wypadaniem. Ponadto możliwe jest wysunięcie jedynie jednej szuflady w tym samym czasie, co zabezpiecza szafę przed przeważeniem. Szuflady ryglowane są przy pomocy zamka centralnego, zamykającego wszystkie szuflady na raz. Maksymalne dopuszczalne obciążenie szuflady wynosi 50 kg.