Szafa kartotekowa SZK 305

1285x775x633

Szafa kartotekowa SZK 305

Jesteś zainteresowany produktem?

Stworzymy dla Ciebie specjalną ofertę!

602104463

lub

Napisz do nas
×

  Wymiary 128.5 × 77.5 × 63.3 cm

  Szafa kartotekowa SZK 305 wykorzystywana jest do przechowywania dokumentów oraz kopert. Dzięki systemowi szuflad umożliwia ona zachowanie ładu i porządku w biurze, a także zapewnia łatwy dostęp do potrzebnych dokumentów. Ponadto segregację ułatwiają etykiety na frontach szuflad z możliwością oznaczenia. Szafy kartotekowe SZK to sprawdzone od lat rozwiązanie w przypadku kancelarii prawniczych, księgowych, bibliotek czy gabinetów lekarskich, gdzie ilość przechowywanych dokumentów jest bardzo duża.

   

  Szafa SZK 305 firmy Malow to szafa kartotekowa o solidnej i stabilnej konstrukcji, która wykonana została z wysokiej jakości blachy stalowej. System dzielący szuflady na mniejsze przedziały umożliwia przechowywanie dokumentów mniejszego rozmiaru i maksymalne wykorzystanie przestrzeni przy zachowaniu porządku. Szczególną zaletą szafy jest płynna praca szuflad i wysoka nośność.

  SPECYFIKACJA

   

  Szafa SZK 305 to szafa pięcioszufladowa, z czego wewnątrz każdej szuflady znajduje się miejsce na cztery rzędy kartotek o maksymalnych wymiarach 215 x 168 mm. Szuflady zamocowane są na teleskopowych prowadnicach kulkowych o podwójnym wysuwie oraz z systemem zabezpieczającym przed wypadaniem. W tym samym momencie możliwe jest wysunięcie tylko jednej szuflady, co zapobiega przeważeniu szafy. Szuflady zamykane są zamkiem centralnym, który rygluje wszystkie szuflady na raz.

   

  Korpus szafy SZK 305 wykonany został z blachy stalowej o grubości 0,8-1,5 mm, zaś wieniec dolny z blachy ocynkowanej, gwarantującej dodatkową ochronę przed korozją. Fronty szuflad wykonane zostały z blachy o grubości 1,0 mm. Szafa występuje w szerokiej palecie kolorów Ral, a dzięki proszkowemu malowaniu cechuje się podwyższoną ochroną na działanie agresywnego środowiska.