Szafa kartotekowa SZK 103

715x775x633

Szafa kartotekowa SZK 103

Jesteś zainteresowany produktem?

Stworzymy dla Ciebie specjalną ofertę!

602104463

lub

Napisz do nas
×

  Wymiary 71.5 × 77.5 × 63.3 cm

  Szafa kartotekowa SZK 103 należy do serii mebli biurowych polskiego producenta Malow. Szafa pozwala na usystematyzowane przechowywanie dokumentów w urzędach, rejestracjach, recepcjach oraz biurach rachunkowych. Model SZK 103 posiada szuflady specjalnie dostosowane do czterech rzędów dokumentów o formacie A6. W naszej ofercie znajda Państwo także szafy o takiej samej charakterystyce w innych wersjach wymiarowych. Wszystkie oferowane przez nas szafy kartotekowe cechują się wysoką jakością wykonania oraz stabilnością konstrukcji, dzięki czemu cieszą się niezmienną popularnością.

  SPECYFIKACJA

   

  Szafa SZK 103 wyposażona została w cztery szuflady, z których każda przystosowana jest do przechowywania czterech rzędów kartotek o formacie A6 poziomo. Maksymalny wymiar przechowywanego dokumentu to 130 x 168 mm. Szuflady zamontowane zostały na prowadnicach kulkowych o podwójnym wysuwie z systemem zabezpieczającym je przed wypadaniem. Maksymalne obciążenie jednej szuflady wynosi 50 kg. Szafa zamykana jest przy pomocy zamka centralnego, który rygluje wszystkie szuflady na raz.

   

  Szafa kartotekowa SZK 103 posiada korpus z blachy stalowej o grubości 0,8-1,5 mm oraz wieniec dolny z blachy ocynkowanej, stanowiący dodatkową ochronę przed środowiskiem korozyjnym. Fronty szuflad wykonane zostały z blachy o grubości 1,0 mm, zaś ich pozostałe części z blachy o grubości 0,6 mm.  Model SZK 103 malowany jest proszkowo, dzięki czemu powłoka jest trwała na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie korozyjne.